Online Resultaten

Leef de komst van uw duiven live.
POSITIE TEAM NAAM LAND RING AANKOMST
1 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411695 09:56:26,99
2 ARTIC LOFT OF NORWAY A NORUEGA NOR-19-032-364 09:56:36,01
3 CITKO&BIELIK POLONIA PL-19-012-6123 09:56:36,24
4 AAAP KSAR ELKEBIR ESPAÑA ESP-19-271665 09:56:36,24
5 TATOU LOFT MARRUECOS MAROC-19-34603 09:56:36,24
6 MONICK NYS-KRIS GOVERS A BELGICA BE-19-6200438 09:56:40,32
7 TEAM ESSAADI-ELALMI ESPAÑA ESP-19-271699 09:56:40,80
8 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082392 09:56:41,49
9 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17865 09:56:42,18
10 GOLDWINGS USA ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-3443 09:56:43,33
11 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-242174 09:56:44,71
12 JOSE LUIS RODRIGUEZ VICENTE ESPAÑA ESP-19-185601 09:56:45,12
13 GOETZ GUENTER ALEMANIA DV-19-05136-1078 09:56:45,59
14 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870019 09:56:45,82
15 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042339 09:56:47,44
16 M&C HANSEN DINAMARCA DAN-19-023-0961 09:56:48,13
17 TANDEM ACHAMAN ESPAÑA ESP-19-195596 09:56:48,55
18 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17907 09:56:48,56
19 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4371 09:56:49,19
20 TANDEM BROCAL-IFACH ESPAÑA ESP-19-076201 09:56:50,34
21 DEKKER BROTHERS B PAISESBAJOS NL-19-3907515 09:56:51,03
22 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013827 09:56:51,95
23 BELGAVET-SEIFFERT BELGICA BE-19-6069377 09:56:52,87
24 NOVAK PAVEL REPUBLICAESLOVACA SK-19-01301-420 09:56:54,96
25 HOK REIJNEN-BOLTON C HOLANDA NL-19-1001755 09:56:55,65
26 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145052 09:56:56,57
27 SCHMIDT-SOMMER ALEMANIA DV-19-04465-166 09:56:56,80
28 FOUNANI-BAHI-KARIM B MARRUECOS MAROC-19-196981 09:56:56,80
29 MIKKEL HOEJEN DINAMARCA DAN-19-025-4423 09:56:58,13
30 DERBY SEVILLA A ESPAÑA ESP-19-130143 09:56:58,80
31 DANIEL ILIE ESPAÑA ESP-19-075705 09:56:59,51
32 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS MAROC-19-196999 09:56:59,75
33 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN D MARRUECOS MAROC-19-23210 09:57:01,84
34 DENIS CULIC CROACIA DV-19-03010-238 09:57:02,06
35 DANIEL ILIE ESPAÑA ESP-19-075791 09:57:02,54
36 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-10 09:57:02,76
37 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-959 09:57:03,45
38 SAS RYSZARD ESPAÑA ESP-19-057592 09:57:03,45
39 EXPO HOUTEN HOLANDA DV-19-04305-160 09:57:04,11
40 CITKO&BIELIK POLONIA PL-19-012-6129 09:57:05,04
41 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ ESPAÑA ESP-19-140309 09:57:05,72
42 JUAN LUIS HERNANDEZ SAEZ ESPAÑA ESP-19-037102 09:57:06,42
43 UKRAINE MASTER ALEMANIA DV-19-07407-137 09:57:08,96
44 RIDA GZOULY F MARRUECOS ESP-19-145163 09:57:09,42
45 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4308 09:57:09,43
46 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042141 09:57:09,43
47 MAZIARZ RACING TEAM B POLONIA PL-19-0233-4265 09:57:11,25
48 TEAM FULLTOFTA SUECIA SU-19-69-379 09:57:11,48
49 TEAM MORSO DINAMARCA DAN-19-075-0169 09:57:11,73
50 FOUNANI-BAHI-KARIM B MARRUECOS MAROC-19-196982 09:57:12,88
51 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN H MARRUECOS ESP-19-145031 09:57:12,88
52 EQUIPO FAMILIA SCHILLING ESPAÑA ESP-19-086067 09:57:13,33
53 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157999 09:57:13,55
54 MARCUS LECKE ALEMANIA DV-19-04087-328 09:57:13,56
55 DR. ANDREAS LÃœDTKE ALEMANIA DV-19-09040-200 09:57:14,70
56 THOMAS JONSSON SUECIA SU-19-41-044 09:57:14,70
57 GERHARD DEBUS ALEMANIA DV-19-08874-477 09:57:15,15
58 ALEXANDER GEBEL ALEMANIA DV-19-07407-132 09:57:15,37
59 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-232881 09:57:15,38
60 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17918 09:57:15,38
61 TEAM ESSAADI-ELALMI ESPAÑA ESP-19-271696 09:57:15,38
62 ARTIC LOFT OF NORWAY A NORUEGA NOR-19-032-373 09:57:15,84
63 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082394 09:57:16,33
64 FOUNANI-BAHI-KARIM B MARRUECOS MAROC-19-197000 09:57:16,81
65 TEAM SUNKISSED HOLANDA NL-19-1393849 09:57:18,19
66 M&M KRAMER/THE FLYING BANKERS PAISESBAJOS NL-19-1549591 09:57:18,42
67 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS MAROC-19-56032 09:57:18,66
68 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS ESP-19-145327 09:57:19,35
69 TANDEM LOS MOSQUETEROS ESPAÑA ESP-19-199010 09:57:19,61
70 GOLDWINGS USA ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-343 09:57:20,07
71 GOLDWINGS USA ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-345 09:57:21,26
72 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5045 09:57:21,72
73 SCHMIDT-SOMMER ALEMANIA DV-19-04465-173 09:57:22,19
74 TANDEM KARIM-HAFID BTAIMI ESPAÑA ESP-19-101097 09:57:22,42
75 DANISH PIGEON RACE DINAMARCA ESP-19-089759 09:57:22,88
76 TEAM BURCA&SAMUEL RUMANIA RO-19-003559 09:57:23,12
77 SG STEFFL ALEMANIA DV-19-08897-5292 09:57:23,36
78 IOAN MARCEL DUMITRAS ESPAÑA ESP-19-075048 09:57:25,22
79 GENCUR FRANTISEK REPUBLICAESLOVACA SK-19-03506-354 09:57:26,40
80 RIDA GZOULY J MARRUECOS ESP-19-145161 09:57:26,64
81 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-232864 09:57:26,97
82 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-935 09:57:26,98
83
KARIM
Gekweekt door: GOLDWINGS USA
ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-344 09:57:27,22
84 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107051 09:57:27,45
85 CRISTIAN APACHITEI B RUMANIA ESP-19-099984 09:57:27,72
86 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO B ESPAÑA ESP-19-058052 09:57:28,21
87 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870016 09:57:28,92
88 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS ESP-19-145340 09:57:29,39
89 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17871 09:57:30,60
90 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145053 09:57:30,85
91 TEAM FLOREA SORIN B RUMANIA BE-19-3001677 09:57:31,55
92 TANDEM ZOILO-JAVIER HERRERA ESPAÑA ESP-19-246802 09:57:31,79
93 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001785 09:57:31,79
94 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17880 09:57:31,80
95 UKRAINE MASTER ALEMANIA DV-19-07407-139 09:57:32,77
96 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS MAROC-19-56031 09:57:36,02
97 RIDA GZOULY C MARRUECOS ESP-19-145103 09:57:36,50
98 TANDEM ORTEGA-CAMACHO ESPAÑA ESP-19-097542 09:57:36,76
99 CORVO HOLANDA NL-19-1029638 09:57:38,17
100 HOK REIJNEN-BOLTON E HOLANDA NL-19-1002121 09:57:38,90
101 MIKE CHADWICK REINOUNIDODEGRANBRET GB-19-V10823 09:57:39,44
102 ANDREAS BEHLKE ALEMANIA DV-19-09478-1064 09:57:39,44
103 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-2077 09:57:39,70
104 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS ESP-19-145227 09:57:39,94
105 HOK REIJNEN-BOLTON B HOLANDA NL-19-3923166 09:57:40,62
106 DAVID GRANIZO ROJO ESPAÑA ESP-19-056576 09:57:41,71
107 JOSE JUAN FUENTES PEREZ ESPAÑA ESP-19-196375 09:57:41,71
108 ANTONIO LOPEZ CONEJO ESPAÑA ESP-19-111808 09:57:41,72
109 PERDOCH RAFAL POLONIA PL-19-1168934 09:57:43,02
110 TEAM IBIZA ESPAÑA ESP-19-166164 09:57:43,49
111 JUAN FRANCISCO MARTOS ESPAÑA ESP-19-100518 09:57:43,49
112 JUAN BARRAGANES ORTELLS ESPAÑA ESP-19-077645 09:57:44,01
113 THE BUTCHER SUECIA SU-19-VBF2673 09:57:44,96
114 TEAM SR. LUGO-VIDAL-CHACON ESPAÑA ESP-19-131706 09:57:45,27
115 EQUIPO FAMILIA SCHILLING ESPAÑA ESP-19-086073 09:57:45,53
116 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS MAROC-19-23228 09:57:46,05
117 RAFAEL JERONIMO FORNES ESPAÑA ESP-19-146394 09:57:47,50
118 AAAP KSAR ELKEBIR ESPAÑA ESP-19-271663 09:57:47,50
119 KLAUS STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-365 09:57:47,76
120 TEAM SWEECK-FRACKOWIAK POLONIA PL-19-1200369 09:57:48,28
121 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042145 09:57:48,28
122 VICTOR GOMEZ RODRIGUEZ ESPAÑA ESP-19-040035 09:57:48,55
123 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-725 09:57:49,06
124 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145133 09:57:50,79
125 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042139 09:57:50,80
126 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT ESPAÑA ESP-19-101059 09:57:51,59
127 T.ABDELILAH-KHOULY-MOHAMEDE GZ MARRUECOS ESP-19-145056 09:57:51,92
128 MASTER TEAM A POLONIA PL-19-976618 09:57:52,51
129 TANDEM WEN-WALO ESPAÑA ESP-19-236006 09:57:52,77
130 JUAN BARRAGANES ORTELLS ESPAÑA ESP-19-077647 09:57:52,78
131 CRISTIAN APACHITEI A RUMANIA ESP-19-099992 09:57:53,31
132 ANTONIO RUBIO NICOLAS ESPAÑA ESP-19-071042 09:57:53,62
133 DENIS CULIC CROACIA CRO-19-05869 09:57:53,95
134 MICHAEL RUDORFER AUSTRIA AT-19-906-298 09:57:54,21
135 FRÈRES ELOIYDE A MARRUECOS MAROC-19-17703 09:57:55,18
136 G. & D. ASLANIDIS GRECIA GR-19-1025003 09:57:55,51
137 HOK REIJNEN-BOLTON K HOLANDA NL-19-1002118 09:57:56,46
138 BABINSKI MARIUSZ POLONIA PL-19-017-2207 09:57:57,19
139 CRISTIAN APACHITEI B RUMANIA ESP-19-099988 09:57:57,46
140 DERBY CVN A ESPAÑA ESP-19-086877 09:57:57,80
141 JOSE LUIS RODRIGUEZ VICENTE ESPAÑA ESP-19-185604 09:57:58,52
142 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-221 09:57:59,30
143 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN A MARRUECOS MAROC-19-23212 09:57:59,84
144 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-2047 09:58:00,47
145 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095153 09:58:01,07
146 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157970 09:58:01,57
147 ALEXANDER GEBEL ALEMANIA DV-19-07407-134 09:58:02,30
148 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3421 09:58:02,58
149 TANDEM NORTE ESPAÑA ESP-19-236106 09:58:03,59
150 INMEMORIAM ESPAÑA ESP-19-018463 09:58:03,85
151 FRANCISCO VIDAURRE ESPAÑA ESP-19-115573 09:58:05,12
152 KHAIMIMI FERER A FRANCIA FR-19-087223 09:58:06,07
153 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA NL-19-3923094 09:58:06,86
154 SERROKH LOFT BELGICA BE-19-2078991 09:58:06,86
155 DE SCHEEMAEKER FREDERIC BELGICA BE-19-2004016 09:58:06,87
156 CODRUT DIN ESPAÑA ESP-19-057016 09:58:06,87
157 TEAM KLAT DINAMARCA DAN-19-049-4254 09:58:07,14
158 TANDEM BROCAL-IFACH ESPAÑA ESP-19-076202 09:58:07,96
159 ALEJANDRO SEGURA B ESPAÑA ESP-19-071913 09:58:07,97
160 GYN TONIC ESPAÑA ESP-19-100580 09:58:08,95
161 HOK REIJNEN-BOLTON E HOLANDA NL-19-1001717 09:58:09,22
162 STEINAR THOWSEN NORUEGA DAN-19-086-0003 09:58:09,78
163 KLAUS STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-314 09:58:10,45
164 WLOSINSKI PAWEL POLONIA PL-19-018-2509 09:58:11,25
165 KHAMIMI FRERE B FRANCIA FR-19-087218 09:58:11,81
166 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17875 09:58:12,19
167 EQUIPO CASANOVA-TORTOSA ESPAÑA ESP-19-075344 09:58:13,49
168 ZIDANE ESPAÑA ESP-19-121029 09:58:13,77
169 JAVIER SOTO B ESPAÑA ESP-19-071771 09:58:14,06
170 JUAN FRANCISCO MARTOS ESPAÑA ESP-19-100516 09:58:14,57
171 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-232884 09:58:14,57
172 DERBY EL TORCAL B ESPAÑA ESP-19-120138 09:58:15,14
173 BELGAVET-SEIFFERT BELGICA BE-19-6069383 09:58:15,15
174 DEKKER BROTHERS PAISESBAJOS NL-19-1721023 09:58:15,71
175 PETER HORVATH REPUBLICAESLOVACA SK-19-02001-217 09:58:17,10
176 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001882 09:58:17,10
177 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4397 09:58:17,10
178 T.ABDELILAH-KHOULY-MOHAMEDE GZ MARRUECOS ESP-19-145067 09:58:17,10
179 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-80478 09:58:18,48
180 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145004 09:58:18,77
181 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1191 09:58:18,78
182 HOK REIJNEN-BOLTON F HOLANDA NL-19-1001999 09:58:19,06
183 JULIAN DINU ESPAÑA ESP-19-060014 09:58:19,06
184 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-276 09:58:19,06
185 DETLEF SCHUERING ALEMANIA DV-19-0912-145 09:58:19,35
186 WENDY FRAN BELGICA BE-19-3028019 09:58:19,64
187 FCO. JAVIER PALENZUELA ARMAS ESPAÑA ESP-19-234883 09:58:20,50
188 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-982 09:58:20,51
189 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70056 09:58:21,45
190 SCHREEL DIETER BELGICA BE-19-3016368 09:58:21,46
191 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70045 09:58:21,75
192 JAIME AMELLER PONS ESPAÑA ESP-19-155161 09:58:22,33
193 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1200 09:58:23,46
194 MIKE CHADWICK REINOUNIDODEGRANBRET GB-19-V10813 09:58:23,75
195 RIDA GZOULY J MARRUECOS ESP-19-145137 09:58:24,95
196 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN A MARRUECOS ESP-19-145384 09:58:25,52
197 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145129 09:58:26,51
198 DAVID GRANIZO ROJO ESPAÑA ESP-19-056564 09:58:26,51
199 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN H MARRUECOS ESP-19-145389 09:58:27,10
200 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4070 09:58:29,37
201 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5030 09:58:29,67
202 DR. ANDREAS LÃœDTKE ALEMANIA DV-19-03004-279 09:58:30,95
203 GOETZ GUENTER ALEMANIA DV-19-05136-1056 09:58:31,47
204 MANUEL BAILEN CAÑIZARES ESPAÑA ESP-19-094207 09:58:32,30
205 BELGAVET-SEIFFERT BELGICA BE-19-6069379 09:58:32,60
206 MARTIN SANTAMARIA ESPAÑA ESP-19-073281 09:58:32,90
207 EQUIPO CHACON-MANOLO AVILA ESPAÑA ESP-19-131703 09:58:33,96
208 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3415 09:58:37,69
209 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5039 09:58:38,00
210 DAVID GRANIZO ROJO ESPAÑA ESP-19-056547 09:58:38,00
211 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN A MARRUECOS MAROC-19-23227 09:58:39,54
212 FCO. JAVIER PALENZUELA ARMAS ESPAÑA ESP-19-234886 09:58:41,29
213 ZIDANE ESPAÑA ESP-19-121008 09:58:43,20
214 GONZALO VALERO MARTIN B ESPAÑA ESP-19-143817 09:58:43,20
215 INMEMORIAM ESPAÑA ESP-19-018470 09:58:44,04
216 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3420 09:58:44,04
217 DERBY EL TORCAL B ESPAÑA ESP-19-120319 09:58:45,34
218 MSK PIGEONS A BELGICA BE-19-5059056 09:58:46,33
219 JAIME AMELLER PONS ESPAÑA ESP-19-155166 09:58:46,86
220 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS MAROC-19-23213 09:58:49,37
221 BJORN OVE HELGESEN NORUEGA NOR-19-032-328 09:58:49,68
222 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN C MARRUECOS MAROC-19-23214 09:58:51,36
223 IVAN NEIKOV ESPAÑA ESP-19-061888 09:58:53,05
224 TEAM MEULMEESTER RACING PIGEON PAISESBAJOS NL-19-1703260 09:58:53,59
225 DR. ANDREAS LÃœDTKE ALEMANIA DV-19-03004-270 09:58:55,15
226 GONZALO VALERO MARTIN A ESPAÑA ESP-19-143819 09:58:55,15
227 PEÑA SAL Y RETAMA B ESPAÑA ESP-19-251152 09:58:56,11
228 MIGUEL ANGEL VENY ESPAÑA ESP-19-178945 09:58:56,43
229 VANWILDEMEERSCH-VYNCKE BELGICA BE-19-3099078 09:58:56,97
230 AURAAM MATEI RUMANIA RO-19-475621 09:58:58,08
231 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN H MARRUECOS ESP-19-145028 09:58:58,08
232 JUAN LUIS HERNANDEZ SAEZ ESPAÑA ESP-19-037106 09:59:00,41
233 BOUCHIAB KOUIRI MARRUECOS MAROC-19-48381 09:59:00,72
234 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-231 09:59:01,04
235 DERBY SEVILLA A ESPAÑA ESP-19-130131 09:59:01,89
236 TEAM BRUECK-STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-494 09:59:02,31
237 DEKKER BROTHERS B PAISESBAJOS NL-19-1721011 09:59:02,32
238 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO B ESPAÑA ESP-19-058035 09:59:02,73
239 TEAM IBIZA ESPAÑA ESP-19-166162 09:59:04,52
240 PEÑA SAL Y RETAMA B ESPAÑA ESP-19-251142 09:59:04,83
241 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS ESP-19-145321 09:59:05,37
242 RIDA GZOULY C MARRUECOS ESP-19-145278 09:59:06,01
243 GEVAERT-EGGERMONT BELGICA BE-19-3027988 09:59:06,24
244
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: UKRAINE MASTER
ALEMANIA DV-19-07407-121 09:59:07,20
245 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013998 09:59:07,79
246 ZIDANE ESPAÑA ESP-19-121053 09:59:10,40
247 DERBY EL TORCAL A ESPAÑA ESP-19-120130 09:59:10,40
248 DERBY IBIZA ESPAÑA ESP-19-185141 09:59:12,19
249 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17885 09:59:12,83
250 TEAM KLAT DINAMARCA DAN-19-049-4338 09:59:13,15
251 DERBY SEVILLA A ESPAÑA ESP-19-130142 09:59:14,16
252 IVAN NEIKOV ESPAÑA ESP-19-064603 09:59:14,71
253 HOK REIJNEN-BOLTON F HOLANDA NL-19-1002132 09:59:15,50
254 ALEJANDRO SEGURA A ESPAÑA ESP-19-071922 09:59:16,73
255 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411519 09:59:16,74
256 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042151 09:59:18,41
257 TANDEM ZOILO-JAVIER HERRERA ESPAÑA ESP-19-246804 09:59:18,73
258 CORVO HOLANDA NL-19-1029635 09:59:19,05
259 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-2081 09:59:19,06
260 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013843 09:59:19,71
261 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5028 09:59:23,17
262 NOVAK PAVEL REPUBLICAESLOVACA SK-19-01301-415 09:59:26,24
263 EQUIPO PEEMAN&SCHAAP PAISESBAJOS NL-19-1721173 09:59:26,86
264 JANKOWSKI ANDRZEJ POLONIA PL-19-012-11402 09:59:28,92
265 PEDRO SAURA GARCIA ESPAÑA ESP-19-073032 09:59:28,93
266 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN G MARRUECOS ESP-19-145385 09:59:29,24
267 WLOSINSKI PAWEL POLONIA PL-19-018-2512 09:59:30,26
268 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3411 09:59:30,59
269 M&C HANSEN DINAMARCA DAN-19-023-0971 09:59:31,39
270 TEAM DR. TEERACHON TEC A TAILANDIA TH19-11441 09:59:32,63
271 ERNEST DUCH OLIVER ESPAÑA ESP-19-096869 09:59:32,96
272 CARLOS AROUNI JABER ESPAÑA ESP-19-257132 09:59:32,96
273
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS
ESPAÑA ESP-19-143589 09:59:33,30
274 SAMI&MATEO ESPAÑA ESP-19-140566 09:59:33,63
275 ARNE PORSMOSE DINAMARCA DAN-19-026-0044 09:59:35,22
276 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-7693 09:59:37,16
277 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032017 09:59:39,78
278 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1173 09:59:39,79
279 RIDA GZOULY F MARRUECOS ESP-19-145041 09:59:40,81
280 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-1989 09:59:40,81
281 DERBY INT. BRASOV RUMANIA RO-19-049409 09:59:42,05
282 RAFAEL JERONIMO FORNES ESPAÑA ESP-19-146390 09:59:43,40
283 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-673 09:59:44,19
284 TANDEM NORTE ESPAÑA ESP-19-236105 09:59:45,68
285 SAS RYSZARD ESPAÑA ESP-19-057588 09:59:47,09
286 BRZY REPUBLICAESLOVACA SK-19-01306-603 09:59:47,10
287 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5036 09:59:51,92
288 EUROPA MASTER PIGEONS A RUMANIA RO-19-530017 09:59:53,29
289 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-251 09:59:53,86
290 TEAM KLAT DINAMARCA DAN-19-049-4336 09:59:53,86
291 SG STEFFL ALEMANIA DV-19-08897-5350 09:59:53,87
292 EUROPA MASTER PIGEONS B RUMANIA RO-19-530021 09:59:54,89
293 TIGER TEAM ITALIA IT-19-9106064 09:59:55,71
294 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ ESPAÑA ESP-19-114802 09:59:57,64
295 DR. ANDREAS LÃœDTKE ALEMANIA DV-19-03004-300 09:59:57,99
296 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870020 09:59:58,33
297 KLAUS STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-333 09:59:59,52
298 DANIEL ILIE ESPAÑA ESP-19-075738 10:00:00,18
299 BOUCHIAB KOUIRI MARRUECOS MAROC-19-48359 10:00:00,93
300 MANUEL CRUZ CRUZ ESPAÑA ESP-19-250747 10:00:03,85
301 MORAD BIHI ESPAÑA ESP-19-271670 10:00:04,77
302 KHAMIMI FRERE B FRANCIA FR-19-087215 10:00:05,35
303 DEKKER BROTHERS PAISESBAJOS NL-19-1721022 10:00:06,16
304 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411547 10:00:06,85
305 FAMILIA VALERO ESPAÑA ESP-19-143932 10:00:08,86
306 GONZALO VALERO MARTIN A ESPAÑA ESP-19-143808 10:00:09,21
307 SZYMANSKI GRZEGORZ POLONIA PL-19-0384-12407 10:00:10,92
308 MEVR P. WOLTERS B PAISESBAJOS NL-19-1032003 10:00:13,91
309 JENSEN/BRAKSTAD DINAMARCA DAN-19-068-0062 10:00:13,91
310 RIDA GZOULY E MARRUECOS ESP-19-145210 10:00:17,31
311 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6201185 10:00:18,02
312 TANDEM ALCORA ESPAÑA ESP-19-080002 10:00:18,83
313 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF2705 10:00:19,87
314 CRISTIAN APACHITEI A RUMANIA ESP-19-099981 10:00:20,52
315 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50002 10:00:21,77
316 GYN TONIC ESPAÑA ESP-19-101071 10:00:22,62
317 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6201183 10:00:22,98
318 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145121 10:00:23,65
319 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095607 10:00:24,90
320 TANDEM GHEORGHE-ADRIAN ESPAÑA ESP-19-063204 10:00:25,62
321 CITKO&BIELIK POLONIA PL-19-012-6115 10:00:26,48
322 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS MAROC-19-23226 10:00:27,06
323 MASTER TEAM B POLONIA PL-19-976774 10:00:28,11
324 ANTONIO LOPEZ CONEJO ESPAÑA ESP-19-111769 10:00:30,44
325 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828147 10:00:30,80
326 MARCUS LECKE ALEMANIA DV-19-04087-339 10:00:31,16
327 HOK REIJNEN-BOLTON G HOLANDA NL-19-1002052 10:00:31,17
328 FAMILIE JOEKEL ALEMANIA DV-19-07001-502 10:00:31,67
329 ALEXANDER GEBEL ALEMANIA DV-19-07407-117 10:00:32,04
330 RIDA GZOULY B MARRUECOS ESP-19-145204 10:00:32,39
331 TANDEM NORTE ESPAÑA ESP-19-236126 10:00:35,30
332 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145206 10:00:35,66
333 TEAM SR. LUGO-VIDAL-CHACON ESPAÑA ESP-19-131731 10:00:36,26
334 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA NL-19-3923047 10:00:36,63
335 FAMILIA VALERO ESPAÑA ESP-19-143933 10:00:38,01
336 ARTIC LOFT OF NORWAY B NORUEGA NOR-19-032-381 10:00:38,38
337 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6200421 10:00:38,90
338 TEAM MOELHOLT DINAMARCA DAN-19-068-0274 10:00:39,78
339 AAAP KSAR ELKEBIR ESPAÑA ESP-19-271664 10:00:40,61
340 GONZALO VALERO MARTIN B ESPAÑA ESP-19-143825 10:00:42,02
341 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS ESP-19-145333 10:00:42,61
342 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT ESPAÑA ESP-19-101045 10:00:44,58
343 TANDEM BROCAL-IFACH ESPAÑA ESP-19-076203 10:00:45,32
344 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828151 10:00:47,17
345 TIGER TEAM ITALIA IT-19-9106032 10:00:47,54
346 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157960 10:00:47,95
347 MSK PIGEONS A BELGICA BE-19-5059057 10:00:48,49
348 DOMINGO MARIO DIAZ ACOSTA ESPAÑA ESP-19-195360 10:00:48,86
349 MARCUS LECKE ALEMANIA DV-19-04087-313 10:00:49,92
350 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN E MARRUECOS ESP-19-145035 10:00:51,20
351 EUROPA MASTER PIGEONS A RUMANIA RO-19-530019 10:00:52,38
352 SAS RYSZARD ESPAÑA ESP-19-057566 10:00:52,74
353 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870018 10:00:53,29
354 MIKKEL HOEJEN DINAMARCA DAN-19-025-4426 10:00:55,95
355 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-64 10:00:56,79
356 TEAM ROCKET HOLANDA NL-19-1772457 10:00:57,38
357 JENSEN/BRAKSTAD DINAMARCA DAN-19-068-0083 10:00:57,38
358 FRÈRES ELOIYDE A MARRUECOS MAROC-19-17721 10:01:03,29
359 CRISTIAN APACHITEI A RUMANIA ESP-19-099983 10:01:04,13
360 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157954 10:01:04,49
361 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1169 10:01:05,94
362 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013841 10:01:07,48
363 TEAM JAMIN B BELGICA BE-19-5082364 10:01:08,86
364 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS ESP-19-145167 10:01:09,63
365 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN G MARRUECOS ESP-19-145177 10:01:12,14
366 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17916 10:01:12,15
367 MSK PIGEONS A BELGICA BE-19-5060339 10:01:18,51
368 DERBY SEVILLA B ESPAÑA ESP-19-130119 10:01:19,12
369 G. & D. ASLANIDIS GRECIA GR-19-1025027 10:01:21,73
370 TANDEM WEN-WALO ESPAÑA ESP-19-236008 10:01:22,80
371 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1167 10:01:23,41
372 MANUEL BAILEN CAÑIZARES ESPAÑA ESP-19-094215 10:01:24,25
373 TANDEM NORTE ESPAÑA ESP-19-236101 10:01:24,26
374 INMEMORIAM ESPAÑA ESP-19-018490 10:01:28,94
375 EXPO HOUTEN HOLANDA DV-19-04305-158 10:01:36,67
376 TEAM FLOREA SORIN A RUMANIA BE-19-3001652 10:01:37,47
377 SG STEFFL ALEMANIA DV-19-08897-5347 10:01:38,26
378 MARCUS LECKE ALEMANIA DV-19-07398-8 10:01:39,74
379 SCHMIDT-SOMMER ALEMANIA DV-19-04465-162 10:01:41,51
380 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145214 10:01:41,51
381 ALP RACE TEAM B SUIZA CH-19-19269 10:01:43,94
382 MICHAEL RUDORFER AUSTRIA AT-19-906-293 10:01:47,32
383 JULIAN DINU ESPAÑA ESP-19-060011 10:01:48,13
384 MIKKEL HOEJEN DINAMARCA DAN-19-025-4422 10:01:50,55
385 DERBY EL TORCAL A ESPAÑA ESP-19-120134 10:01:51,53
386 JAVIER SOTO A ESPAÑA ESP-19-072995 10:01:52,15
387 JUAN JESUS HERNANDEZ ESPAÑA ESP-19-199126 10:01:58,57
388 PJ PIGEONS REPUBLICAESLOVACA SK-19-03501-1027 10:02:00,99
389 TEAM FULLTOFTA SUECIA SU-19-69-355 10:02:04,46
390 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS ESP-19-145393 10:02:05,31
391 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA NL-19-3923165 10:02:08,57
392 ANTONIO RUBIO NICOLAS ESPAÑA ESP-19-071041 10:02:19,96
393 RAFAEL JERONIMO FORNES ESPAÑA ESP-19-146387 10:02:21,15
394 TANDEM WEN-WALO ESPAÑA ESP-19-236108 10:02:22,24
395 SLAVKO KUTLESA AUSTRIA AT-19-319-245 10:02:23,56
396 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145205 10:02:23,96
397 TANDEM KARIM-HAFID BTAIMI ESPAÑA ESP-19-101098 10:02:24,60
398 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145261 10:02:25,46
399 FAMILIA VALERO ESPAÑA ESP-19-143944 10:02:26,28
400 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013835 10:02:30,18
401 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS MAROC-19-23234 10:02:32,34
402 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN C MARRUECOS ESP-19-145082 10:02:34,70
403 THIJS PAISESBAJOS NL-19-1710325 10:02:36,53
404 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-232 10:02:44,35
405 MONICK NYS-KRIS GOVERS A BELGICA BE-19-6200424 10:02:45,21
406 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ ESPAÑA ESP-19-114858 10:02:52,37
407 PETER HORVATH REPUBLICAESLOVACA SK-19-02001-1242 10:02:52,77
408 DAVID GIMENEZ ESPAÑA ESP-19-070414 10:02:55,56
409 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6200414 10:03:01,26
410 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-19201 10:03:03,35
411 ALEJANDRO SEGURA A ESPAÑA ESP-19-071953 10:03:06,06
412 TANDEM BROCAL-IFACH ESPAÑA ESP-19-076204 10:03:07,12
413 FCO. JAVIER PALENZUELA ARMAS ESPAÑA ESP-19-234887 10:03:13,73
414 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-951 10:03:15,06
415 IVAN NEIKOV ESPAÑA ESP-19-061891 10:03:16,17
416 RIDA GZOULY E MARRUECOS ESP-19-145120 10:03:17,01
417 VANWILDEMEERSCH-VYNCKE BELGICA BE-19-3099055 10:03:20,74
418 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107053 10:03:22,89
419 TATOU LOFT MARRUECOS MAROC-19-34620 10:03:27,20
420 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107052 10:03:28,95
421 FAMILIE SOELLNER B ALEMANIA DV-19-02733-2132 10:03:34,32
422 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032005 10:03:36,50
423 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF2701 10:03:37,54
424 TEAM V&V HAUGESUND NORUEGA NOR-19-017-120 10:03:37,94
425 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-707 10:03:44,61
426 TANDEM ZOILO-JAVIER HERRERA ESPAÑA ESP-19-246803 10:03:48,98
427 MEVR P. WOLTERS B PAISESBAJOS NL-19-1032004 10:03:49,61
428 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-713 10:03:58,25
429 JENSEN/BRAKSTAD DINAMARCA DAN-19-068-0077 10:04:03,24
430 MIKE GANUS ESTADOSUNIDOSDEAMERI GLF-19-352 10:04:03,89
431 SLAVKO KUTLESA AUSTRIA AT-19-319-250 10:04:04,76
432 GOETZ GUENTER ALEMANIA DV-19-05136-1053 10:04:05,64
433 TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS ESPAÑA ESP-19-143586 10:04:07,67
434 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-14 10:04:10,09
435 DERBY IBIZA ESPAÑA ESP-19-185124 10:04:13,92
436 JUAN CARLOS HERREROS GOMEZ ESPAÑA ESP-19-073263 10:04:18,86
437 PETER HORVATH REPUBLICAESLOVACA SK-19-02001-293 10:04:19,74
438 GONZALO VALERO MARTIN B ESPAÑA ESP-19-143849 10:04:21,06
439 TEAM SR. LUGO-VIDAL-CHACON ESPAÑA ESP-19-131705 10:04:26,82
440 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4026 10:04:28,55
441 SAMI&MATEO ESPAÑA ESP-19-140559 10:04:28,56
442 TEAM SWEECK-FRACKOWIAK POLONIA PL-19-1200358 10:04:30,78
443 SVEINAR KRINGLEBOTTEN NORUEGA NOR-19-032-671 10:04:37,80
444 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-2024 10:04:40,76
445 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107048 10:04:49,69
446 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF3415 10:04:56,10
447 MOSZKOWICZ TOMASZ POLONIA PL-19-029-5549 10:04:58,98
448 ALEJANDRO SEGURA B ESPAÑA ESP-19-071946 10:05:01,25
449 ARTIC LOFT OF NORWAY A NORUEGA NOR-19-032-367 10:05:02,81
450 RAFAEL JERONIMO FORNES ESPAÑA ESP-19-146299 10:05:04,85
451 GONZALO VALERO MARTIN B ESPAÑA ESP-19-143807 10:05:10,27
452 CARLOS AROUNI JABER ESPAÑA ESP-19-257274 10:05:12,09
453
KAIDI MAROUAN
Gekweekt door: HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI
MARRUECOS MAROC-19-50005 10:05:22,55
454 ALEJANDRO SEGURA A ESPAÑA ESP-19-071920 10:05:23,22
455 GONZALO VALERO MARTIN A ESPAÑA ESP-19-143820 10:05:24,80
456 PETER HORVATH REPUBLICAESLOVACA SK-19-02001-1262 10:05:25,43
457 SZYMANSKI GRZEGORZ POLONIA PL-19-0384-12404 10:05:28,04
458 RIDA GZOULY F MARRUECOS ESP-19-145070 10:05:29,16
459 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157959 10:05:31,15
460 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN C MARRUECOS MAROC-19-56034 10:05:32,06
461 TEAM DR. TEERACHON TEC B TAILANDIA TH19-11333 10:05:32,95
462 BABINSKI MARIUSZ POLONIA PL-19-017-2234 10:05:34,54
463 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-667 10:05:41,38
464 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-207 10:05:48,50
465 ALEJANDRO SEGURA B ESPAÑA ESP-19-071914 10:05:57,95
466 ANTONIO ROCAMORA ESPAÑA ESP-19-094099 10:05:59,77
467 EQUIPO FAMILIA SCHILLING ESPAÑA ESP-19-086070 10:06:03,03
468 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828155 10:06:03,88
469 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN D MARRUECOS MAROC-19-23211 10:06:14,10
470 AURAAM MATEI RUMANIA RO-19-475616 10:06:32,33
471 THE BUTCHER SUECIA SU-19-VBF2809 10:06:36,66
472 STEINAR THOWSEN NORUEGA DAN-19-086-0021 10:06:56,70
473 TANDEM GHEORGHE-ADRIAN ESPAÑA ESP-19-063229 10:07:00,19
474 FAMILIE SOELLNER ALEMANIA DV-19-02733-1986 10:07:00,86
475 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN E MARRUECOS MAROC-19-23225 10:07:03,41
476 TANDEM JORDI-DANI ESPAÑA ESP-19-272544 10:07:21,71
477 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-960 10:07:23,07
478 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO A ESPAÑA ESP-19-058121 10:07:23,97
479 INMEMORIAM ESPAÑA ESP-19-018483 10:07:26,26
480 DEKKER BROTHERS B PAISESBAJOS NL-19-1721030 10:07:34,15
481 DERBY EL TORCAL A ESPAÑA ESP-19-120224 10:07:34,60
482 DERBY EL TORCAL A ESPAÑA ESP-19-120221 10:07:37,15
483 GONZALO VALERO MARTIN A ESPAÑA ESP-19-143848 10:07:37,82
484 DEKKER BROTHERS PAISESBAJOS NL-19-1721026 10:07:37,82
485 MARTIN SAEVAREID NORUEGA NOR-19-032-75 10:07:41,24
486 CORVO HOLANDA NL-19-1029644 10:07:44,97
487 MIGUEL ANGEL VENY ESPAÑA ESP-19-178946 10:07:46,81
488 FAMILIE JOEKEL ALEMANIA DV-19-07001-446 10:07:47,75
489 TEAM NORWEGIAN TURBO A NORUEGA NOR-19-026-1926 10:07:57,08
490 ED MOL PAISESBAJOS NL-19-1735912 10:08:36,39
491 LEXMAN TEAM CROACIA CRO-19-31696 10:08:38,44
492 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50006 10:08:45,94
493 GYN TONIC ESPAÑA ESP-19-100749 10:08:51,44
494 TANDEM GHEORGHE-ADRIAN ESPAÑA ESP-19-063208 10:08:54,71
495 WENDY FRAN BELGICA BE-19-3028173 10:08:55,16
496 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-271 10:08:59,11
497 TEAM BRUECK-STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-587 10:09:02,11
498 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN D MARRUECOS ESP-19-145400 10:09:02,57
499 TEAM NORWEGIAN TURBO A NORUEGA NOR-19-026-1871 10:09:04,19
500 LEWANDOWSKI KAZIMIERZ POLONIA PL-19-829063 10:09:04,65
501 ARNE PORSMOSE DINAMARCA DAN-19-026-0072 10:09:15,60
502 TEAM NORWEGIAN TURBO B NORUEGA NOR-19-026-1899 10:09:16,29
503 WENDY FRAN BELGICA BE-19-3028010 10:09:17,50
504 ANDREAS BEHLKE ALEMANIA DV-19-09478-1057 10:09:23,31
505 TEAM BURCA&SAMUEL RUMANIA RO-19-003553 10:09:28,65
506 DERBY SEVILLA B ESPAÑA ESP-19-130114 10:09:29,83
507 SZYMANSKI GRZEGORZ POLONIA PL-19-0384-12408 10:09:44,12
508 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-242173 10:10:11,57
509 DANISH PIGEON RACE DINAMARCA ESP-19-089755 10:10:37,00
510
KAIDI MAROUAN
Gekweekt door: MASTER TEAM B
POLONIA PL-19-976792 10:10:39,59
511 ANTONIO RUBIO NICOLAS ESPAÑA ESP-19-071043 10:10:58,34
512 ANTONIO LOPEZ CONEJO ESPAÑA ESP-19-111807 10:10:58,60
513 RIDA GZOULY E MARRUECOS ESP-19-145127 10:11:40,82
514 CRISTIAN APACHITEI A RUMANIA ESP-19-099991 10:11:51,53
515 MIGUEL ANGEL VENY ESPAÑA ESP-19-178940 10:11:55,98
516 DERBY IBIZA ESPAÑA ESP-19-185112 10:12:02,14
517 JUAN FRANCISCO MARTOS ESPAÑA ESP-19-100508 10:12:03,14
518 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3410 10:12:05,94
519 FAMILY SCHREEL BELGICA BE-19-3016363 10:12:09,69
520 TANDEM KARIM-HAFID BTAIMI ESPAÑA ESP-19-101043 10:12:19,90
521 SAMI&MATEO ESPAÑA ESP-19-140562 10:12:23,04
522 JUAN LUIS HERNANDEZ SAEZ ESPAÑA ESP-19-037104 10:12:25,88
523 MARTIN SAEVAREID NORUEGA NOR-19-032-73 10:12:27,82
524 SERROKH LOFT BELGICA BE-19-2078980 10:12:29,05
525 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-7634 10:12:37,61
526 DOMINGO MARIO DIAZ ACOSTA ESPAÑA ESP-19-195362 10:12:41,84
527 RACLAWSKI ADAM POLONIA PL-19-013-10351 10:12:48,15
528 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107049 10:13:05,72
529 JOHN ENGEL DINAMARCA DAN-19-070-0243 10:13:23,49
530 MAZIARZ RACING TEAM B POLONIA PL-19-0233-4418 10:13:40,30
531 CRISTIAN APACHITEI B RUMANIA ESP-19-099982 10:13:40,99
532 DERBY CVN A ESPAÑA ESP-19-086811 10:13:41,74
533 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082380 10:13:53,38
534 GEVAERT-EGGERMONT BELGICA BE-19-3027981 10:13:55,14
535 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70048 10:13:56,76
536 KAIDI MAROUAN MARRUECOS MAROC-19-01742 10:14:05,11
537 RIDA GZOULY J MARRUECOS ESP-19-145065 10:14:06,63
538 DAVID GIMENEZ ESPAÑA ESP-19-070411 10:14:07,67
539
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS
ESPAÑA ESP-19-143588 10:14:09,43
540 JAVIER SOTO B ESPAÑA ESP-19-072993 10:14:17,19
541 RIDA GZOULY A MARRUECOS ESP-19-145235 10:14:43,92
542 UKRAINE MASTER ALEMANIA DV-19-07407-141 10:14:44,87
543 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT ESPAÑA ESP-19-101041 10:14:54,19
544 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-912 10:15:23,74
545 CODRUT DIN ESPAÑA ESP-19-057022 10:15:27,31
546 MIGUEL ANGEL VENY ESPAÑA ESP-19-100775 10:15:52,54
547 ARTIC LOFT OF NORWAY B NORUEGA NOR-19-032-384 10:16:18,60
548 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4614 10:16:22,99
549 TANDEM ORTEGA-CAMACHO ESPAÑA ESP-19-097539 10:16:40,37
550 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS ESP-19-145197 10:16:48,09
551 SERROKH LOFT BELGICA BE-19-2078984 10:16:55,01
552 DABROWSKI PAWEL POLONIA PL-19-457531 10:17:12,27
553 SCHMIDT-SOMMER ALEMANIA DV-19-04465-172 10:17:14,24
554 DERBY EL TORCAL A ESPAÑA ESP-19-120131 10:17:17,24
555 DERBY SEVILLA A ESPAÑA ESP-19-130121 10:17:20,87
556 GONZALO VALERO MARTIN A ESPAÑA ESP-19-143853 10:17:57,84
557 TEAM ESSAADI-ELALMI ESPAÑA ESP-19-271700 10:19:35,85
558 LEWANDOWSKI KAZIMIERZ POLONIA PL-19-829046 10:20:02,67
559 GOETZ GUENTER ALEMANIA DV-19-05136-973 10:20:40,58
560 TANDEM MALAGA-SEVILLA ESPAÑA ESP-19-102038 10:20:48,91
561 MASTER TEAM A POLONIA PL-19-0442-4355 10:21:04,29
562 FAMILIA VALERO ESPAÑA ESP-19-143937 10:21:28,85
563 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-666 10:21:34,29
564 TANDEM BROCAL-IFACH ESPAÑA ESP-19-087364 10:21:58,65
565 TEAM NORWEGIAN TURBO B NORUEGA NOR-19-026-1900 10:22:22,09
566 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4364 10:23:37,08
567 JAVIER SOTO B ESPAÑA ESP-19-071764 10:23:41,15
568 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA BE-19-6065846 10:24:33,67
569
JORGE ARMENTEROS CUESTA
Gekweekt door: GOETZ GUENTER
ALEMANIA DV-19-05136-1099 10:25:27,64
570 TANDEM MONTIEL VAILLO SICILIA ESPAÑA ESP-19-196004 10:25:43,74
571 HOK REIJNEN-BOLTON F HOLANDA NL-19-1001991 10:26:25,12
572 PEÑA SAL Y RETAMA A ESPAÑA ESP-19-251151 10:26:57,04
573 KARL HEINZ LANG ALEMANIA DV-19-8596-1442 10:27:21,97
574 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001972 10:28:00,69
575 RIDA GZOULY E MARRUECOS ESP-19-145305 10:28:14,21
576 TEAM ROCKET HOLANDA NL-19-1772451 10:28:25,03
577 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN A MARRUECOS ESP-19-145381 10:29:09,37
578 T.ABDELILAH-KHOULY-MOHAMEDE GZ MARRUECOS ESP-19-145315 10:29:37,59
579 MIGUEL ANGEL RUIZ LAMA ESPAÑA ESP-19-100810 10:30:13,07
580 ANIS ZOUIRGO BELAIR A MARRUECOS MAROC-19-22905 10:30:16,76
581 DIETER SIEBERT ALEMANIA DV-19-06723-9020 10:30:29,05
582 RIDA GZOULY A MARRUECOS ESP-19-145279 10:30:51,75
583 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS ESP-19-145072 10:30:58,89
584
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: FRANCISCO VIDAURRE
ESPAÑA ESP-19-115789 10:31:51,42
585 BABINSKI MARIUSZ POLONIA PL-19-017-2237 10:31:53,20
586 IOAN MARCEL DUMITRAS ESPAÑA ESP-19-075036 10:31:53,70
587 JUAN LUIS HERNANDEZ SAEZ ESPAÑA ESP-19-037105 10:32:03,32
588 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-948 10:32:12,55
589 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO A ESPAÑA ESP-19-058114 10:32:26,38
590 HEINDRYCKX-LOOSE BELGICA BE-19-3123074 10:34:21,19
591 EQUIPO FAMILIA SCHILLING ESPAÑA ESP-19-086072 10:34:40,50
592 ANTONIO LOPEZ CONEJO ESPAÑA ESP-19-111853 10:34:57,58
593 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828152 10:35:25,44
594 CRISTIAN APACHITEI B RUMANIA ESP-19-099990 10:35:55,87
595 DERBY SEVILLA B ESPAÑA ESP-19-130107 10:36:19,84
596 MEVR P. WOLTERS B PAISESBAJOS NL-19-1032021 10:36:33,99
597 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411722 10:37:28,24
598 ANIS ZOUIRGO BELAIR A MARRUECOS ESP-19-145363 10:38:25,65
599 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-7692 10:38:39,22
600 ANTONIO ROCAMORA ESPAÑA ESP-19-094084 10:38:46,92
601 SZYMANSKI GRZEGORZ POLONIA PL-19-0384-12405 10:39:35,81
602 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101035 10:39:41,47
603 FAMILIE JOEKEL ALEMANIA DV-19-07001-509 10:39:47,72
604 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145117 10:39:53,12
605 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032010 10:40:20,67
606 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN E MARRUECOS ESP-19-145010 10:41:20,47
607 MASTER TEAM B POLONIA PL-19-976768 10:41:21,60
608 DANISH PIGEON RACE DINAMARCA ESP-19-089757 10:42:53,10
609 NOVAK PAVEL REPUBLICAESLOVACA SK-19-01301-407 10:43:42,87
610 T.ABDELILAH-KHOULY-MOHAMEDE GZ MARRUECOS ESP-19-145130 10:44:24,15
611 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50004 10:44:46,44
612 TEAM SR. LUGO-VIDAL-CHACON ESPAÑA ESP-19-131702 10:46:42,23
613 ANTONIO RUBIO NICOLAS ESPAÑA ESP-19-071053 10:46:59,06
614 JAVIER SOTO B ESPAÑA ESP-19-071763 10:46:59,07
615 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF3300 10:47:36,13
616 JUAN BARRAGANES ORTELLS ESPAÑA ESP-19-077620 10:47:41,09
617 TEAM JAMIN B BELGICA BE-19-5082359 10:48:12,11
618 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN G MARRUECOS MAROC-19-23249 10:48:50,13
619 FRÈRES ELOIYDE B MARRUECOS MAROC-19-17718 10:49:11,70
620 LEWANDOWSKI KAZIMIERZ POLONIA PL-19-829026 10:49:54,19
621 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS ESP-19-145364 10:49:55,39
622 HOK REIJNEN-BOLTON C HOLANDA NL-19-1001851 10:50:57,26
623 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032015 10:51:16,74
624 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095635 10:51:44,40
625
RADU MOLDOVAN
Gekweekt door: CRISTIAN APACHITEI B
RUMANIA ESP-19-099986 10:54:16,65
626 TEAM BRUECK-STIENEKER ALEMANIA DV-19-01654-487 10:55:53,73
627 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-601 10:56:20,73
628 JOSE JUAN FUENTES PEREZ ESPAÑA ESP-19-196374 10:59:02,01
629 SERROKH LOFT BELGICA BE-19-2078982 11:02:36,92
630
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: EXPO HOUTEN
HOLANDA DV-19-04305-150 11:08:11,01
631 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-941 11:08:21,54
632 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO B ESPAÑA ESP-19-058051 11:08:40,68
633 SCHMIDT-SOMMER ALEMANIA DV-19-04465-175 11:09:07,67
634 MICHAEL RUDORFER AUSTRIA AT-19-906-054 11:09:57,40
635 MOSZKOWICZ TOMASZ POLONIA PL-19-029-5521 11:12:47,83
636 FAMILY SCHREEL BELGICA BE-19-3016347 11:13:36,40
637 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17895 11:14:03,28
638
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS
ESPAÑA ESP-19-143592 11:15:13,93
639 TEAM ESSAADI-ELALMI ESPAÑA ESP-19-271697 11:15:29,43
640 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17900 11:18:38,82
641 PETAR&KIRIL RAPONSKI BULGARIA BG-19-29499 11:23:18,91
642 TEAM KLAT DINAMARCA DAN-19-049-4332 11:24:33,61
643 GERHARD DEBUS ALEMANIA DV-19-08874-516 11:28:30,16
644 GENCUR FRANTISEK REPUBLICAESLOVACA SK-19-03506-371 11:29:06,17
645 ALP RACE TEAM B SUIZA CH-19-19275 11:32:47,20
646 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107044 11:33:17,32
647 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO A ESPAÑA ESP-19-058001 11:35:28,93
648 HOK REIJNEN-BOLTON C HOLANDA NL-19-1001765 11:36:22,88
649
PALOMA NO ACTIVADA
Gekweekt door: ALEJANDRO SEGURA A
ESPAÑA ESP-19-071949 11:36:26,98
650 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS MAROC-19-23206 11:37:19,99
651 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70059 11:37:56,05
652 RIDA GZOULY J MARRUECOS ESP-19-145174 11:38:16,06
653 JAVIER SOTO B ESPAÑA ESP-19-073000 11:39:45,81
654 TEAM SWEECK-FRACKOWIAK POLONIA PL-19-1200361 11:47:20,35
655 M&C HANSEN DINAMARCA DAN-19-023-0956 11:47:52,81
656 ANTONIO LOPEZ CONEJO ESPAÑA ESP-19-111892 11:51:42,84
657 ANDREAS BEHLKE ALEMANIA DV-19-09478-1046 11:53:19,07
658 RIDA GZOULY B MARRUECOS ESP-19-145108 11:59:11,76
659 DANISH PIGEON RACE DINAMARCA ESP-19-089763 12:06:58,61
660 TEAM NORWEGIAN TURBO B NORUEGA NOR-19-004-84 12:10:31,47
661
KARIM
Gekweekt door: GOLDWINGS USA
ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-342 12:10:43,11
662 RIDA GZOULY F MARRUECOS ESP-19-145051 12:14:15,73
663 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS MAROC-19-23231 12:17:32,98
664 FCO. JAVIER PALENZUELA ARMAS ESPAÑA ESP-19-234888 12:40:54,53
665 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-7694 13:40:53,05
666 ALEXANDER GEBEL ALEMANIA DV-19-07407-125 18:15:58,02
667 PETAR&KIRIL RAPONSKI BULGARIA BG-19-29439 20:17:06,41