Results of the race

Check your pigeons results.
?> ?>
POSITION TEAM NAME COUNTRY RING ORDER ARRIVAL FLYING TIME SPEED COEFICIENT
1 MICHALSKI SEWERYN POLONIA PL-19-0340-4681
1/4 09h:56':12,14" 2h:26’:12" 957.592 m/min 0.006
2 TEAM SR. LUGO-VIDAL-CHACON Spain ESP-19-131702
1/6 09h:57':12,40" 2h:27’:12" 951.087 m/min 0.011
3 ALEJANDRO SEGURA A Spain ESP-19-071928
1/7 09h:59':28,58" 2h:29’:28" 936.664 m/min 0.017
4 WLOSINSKI PAWEL POLONIA PL-19-018-2509
1/5 09h:59':44,45" 2h:29’:44" 934.996 m/min 0.022
5 AAAP KSAR ELKEBIR Spain ESP-19-271665
1/4 10h:04':00,95" 2h:34’:00" 909.091 m/min 0.028
6 FRANCISCO VIDAURRE Spain ESP-19-115573
1/6 10h:04':03,95" 2h:34’:03" 908.796 m/min 0.033
7 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50001
1/7 10h:04':04,64" 2h:34’:04" 908.698 m/min 0.039
8 TEAM BURCA&SAMUEL RUMANIA RO-19-003020
1/6 10h:04':05,10" 2h:34’:05" 908.599 m/min 0.045
9 STEINAR THOWSEN DINAMARCA DAN-19-086-0021
1/3 10h:04':05,79" 2h:34’:05" 908.599 m/min 0.05
10 PEÑA SAL Y RETAMA A Spain ESP-19-251149
1/4 10h:04':06,01" 2h:34’:06" 908.501 m/min 0.056
11 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001950
1/6 10h:04':06,24" 2h:34’:06" 908.501 m/min 0.061
12 TATOU LOST MARRUECOS MAROC-19-34603
1/6 10h:04':07,17" 2h:34’:07" 908.403 m/min 0.067
13 BJORN OVE HELGESEN NORUEGA NOR-19-032-328
LEONARD
1/6 10h:04':07,40" 2h:34’:07" 908.403 m/min 0.072
14 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411695
ALTEA EURO
1/7 10h:04':09,23" 2h:34’:09" 908.206 m/min 0.078
15 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS MAROC-19-23206
1/5 10h:04':09,24" 2h:34’:09" 908.206 m/min 0.083
16 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ Spain ESP-19-140309
1/6 10h:04':09,66" 2h:34’:09" 908.206 m/min 0.089
17 HOK REIJNEN-BOLTON K HOLANDA NL-19-1002049
1/5 10h:04':11,73" 2h:34’:11" 908.01 m/min 0.095
18 DANIEL ILIE Spain ESP-19-075705
1/3 10h:04':13,11" 2h:34’:13" 907.814 m/min 0.1
19 JULIAN DINU Spain ESP-19-060014
1/4 10h:04':13,80" 2h:34’:13" 907.814 m/min 0.106
20 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101040
1/6 10h:04':31,52" 2h:34’:31" 906.051 m/min 0.111
21 SG STEFFL Germany DV-19-08897-5292
1/6 10h:04':35,43" 2h:34’:35" 905.66 m/min 0.117
22 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3421
ALFA
1/5 10h:04':36,58" 2h:34’:36" 905.563 m/min 0.122
23 RACLAWSKI ADAM POLONIA PL-19-013-10351
1/6 10h:05':20,06" 2h:35’:20" 901.288 m/min 0.128
24 DEKKER BROTHERS B PAISESBAJOS NL-19-3907515
TIM
1/3 10h:05':45,82" 2h:35’:45" 898.876 m/min 0.134
25 WONDER PIGEON TEAM ITALIA IT-19-9042339
1/6 10h:05':46,51" 2h:35’:46" 898.78 m/min 0.139
26 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17865
DYNASTY 865
1/5 10h:05':47,90" 2h:35’:47" 898.684 m/min 0.145
27 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095148
1/8 10h:05':48,16" 2h:35’:48" 898.588 m/min 0.15
28 VICTOR GOMEZ RODRIGUEZ Spain ESP-19-040039
1/3 10h:05':49,10" 2h:35’:49" 898.492 m/min 0.156
29 JAVIER SOTO A Spain ESP-19-072995
1/3 10h:05':49,10" 2h:35’:49" 898.492 m/min 0.161
30 AURAAM MATEI RUMANIA RO-19-475011
1/6 10h:05':49,10" 2h:35’:49" 898.492 m/min 0.167
31 JENSEN/BRAKSTAD DINAMARCA DAN-19-068-0083
1/5 10h:05':50,94" 2h:35’:50" 898.396 m/min 0.172
32 ARNE PORSMOSE DINAMARCA DAN-19-026-0044
1/6 10h:05':51,17" 2h:35’:51" 898.3 m/min 0.178
33 MICHAEL RUDORFER AUSTRIA AT-19-906-054
MARCEL
1/3 10h:05':51,87" 2h:35’:51" 898.3 m/min 0.184
34 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870019
1/4 10h:05':51,87" 2h:35’:51" 898.3 m/min 0.189
35 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095153
2/8 10h:05':53,03" 2h:35’:53" 898.108 m/min 0.195
36 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145129
1/6 10h:05':53,96" 2h:35’:53" 898.108 m/min 0.2
37 KHAMIMI FRERE B FRANCIA FR-19-087215
1/4 10h:05':56,74" 2h:35’:56" 897.82 m/min 0.206
38 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS MAROC-19-23213
2/5 10h:05':57,44" 2h:35’:57" 897.724 m/min 0.211
39 TATOU LOST MARRUECOS MAROC-19-34632
2/6 10h:05':57,44" 2h:35’:57" 897.724 m/min 0.217
40 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17877
DYNASTY 877
2/5 10h:05':57,68" 2h:35’:57" 897.724 m/min 0.223
41 GONZALO VALERO MARTIN B Spain ESP-19-143852
1/6 10h:05':58,87" 2h:35’:58" 897.628 m/min 0.228
42 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095607
3/8 10h:05':59,34" 2h:35’:59" 897.532 m/min 0.234
43 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-707
CALAHONDA
1/4 10h:06':00,04" 2h:36’:00" 897.436 m/min 0.239
44 RIDA GZOULY F MARRUECOS ESP-19-145163
1/6 10h:06':00,98" 2h:36’:00" 897.436 m/min 0.245
45 MANUEL BAILEN CAÑIZARES Spain ESP-19-094220
1/6 10h:06':02,38" 2h:36’:02" 897.244 m/min 0.25
46 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107058
PRINCESS
1/7 10h:06':03,31" 2h:36’:03" 897.148 m/min 0.256
47 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT Spain ESP-19-101046
1/5 10h:06':04,01" 2h:36’:04" 897.053 m/min 0.261
48 IVAN NEIKOV Spain ESP-19-064603
1/6 10h:06':04,48" 2h:36’:04" 897.053 m/min 0.267
49 TEAM ESSAADI-ELALMI Spain ESP-19-271696
1/4 10h:06':06,33" 2h:36’:06" 896.861 m/min 0.273
50 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1191
AMBER
1/6 10h:06':06,80" 2h:36’:06" 896.861 m/min 0.278
51 DR. ANDREAS LÃœDTKE Germany DV-19-03004-279
1/6 10h:06':07,73" 2h:36’:07" 896.765 m/min 0.284
52 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870020
2/4 10h:06':09,12" 2h:36’:09" 896.574 m/min 0.289
53 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-951
SPECIAL 951
1/4 10h:06':10,28" 2h:36’:10" 896.478 m/min 0.295
54 TEAM MEULMEESTER RACING PIGEON PAISESBAJOS NL-19-1703260
TIERO
1/1 10h:06':12,13" 2h:36’:12" 896.287 m/min 0.3
55 TAM MARC HEYLEN BELGICA BE-19-6217384
ELISA
1/5 10h:06':12,60" 2h:36’:12" 896.287 m/min 0.306
56 EUROPA MASTER PIGEONS A RUMANIA RO-19-530017
1/3 10h:06':13,07" 2h:36’:13" 896.191 m/min 0.312
57 EQUIPO FAMILIA SCHILLING Spain ESP-19-086067
1/6 10h:06':16,30" 2h:36’:16" 895.904 m/min 0.317
58 MONICK NYS-KRIS GOVERS A BELGICA BE-19-6200438
LEONIE
1/4 10h:06':17,25" 2h:36’:17" 895.809 m/min 0.323
59 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-941
LIVERPOOL
1/5 10h:06':17,51" 2h:36’:17" 895.809 m/min 0.328
60 MIKKEL HOEJEN DINAMARCA DAN-19-025-4426
1/4 10h:06':18,21" 2h:36’:18" 895.713 m/min 0.334
61 BELGAVET-SEIFFERT BELGICA BE-19-6069379
EUREKA
1/6 10h:06':18,91" 2h:36’:18" 895.713 m/min 0.339
62 DENIS CULIC CROACIA CRO-19-05869
1/4 10h:06':19,16" 2h:36’:19" 895.618 m/min 0.345
63 MARCUS LECKE Germany DV-19-04087-339
1/5 10h:06':21,25" 2h:36’:21" 895.427 m/min 0.35
64 TANDEM KARIM-HAFID BTAIMI Spain ESP-19-101043
1/5 10h:06':21,73" 2h:36’:21" 895.427 m/min 0.356
65 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107052
YONI
2/7 10h:06':22,21" 2h:36’:22" 895.331 m/min 0.362
66 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS ESP-19-145227
1/7 10h:06':22,21" 2h:36’:22" 895.331 m/min 0.367
67 FAMILIE SOELLNER Germany DV-19-02733-1989
1/7 10h:06':24,57" 2h:36’:24" 895.141 m/min 0.373
68 FRÈRES ELOIYDE A MARRUECOS MAROC-19-17703
SAFIOTA
1/4 10h:06':26,66" 2h:36’:26" 894.95 m/min 0.378
69 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5045
1/5 10h:06':30,86" 2h:36’:30" 894.569 m/min 0.384
70 EQUIPO CASANOVA-TORTOSA Spain ESP-19-075346
1/7 10h:06':30,87" 2h:36’:30" 894.569 m/min 0.389
71 FAMILIE SOELLNER Germany DV-19-02733-2077
2/7 10h:06':31,59" 2h:36’:31" 894.473 m/min 0.395
72 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17907
DYNASTY 907
1/6 10h:06':33,92" 2h:36’:33" 894.283 m/min 0.401
73 GOLDWINGS USA ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-343
1/6 10h:06':33,92" 2h:36’:33" 894.283 m/min 0.406
74 TATOU LOST MARRUECOS MAROC-19-34620
3/6 10h:06':34,42" 2h:36’:34" 894.188 m/min 0.412
75 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-912
OXFORD
2/5 10h:06':35,36" 2h:36’:35" 894.093 m/min 0.417
76 MIGUEL ANGEL VENY Spain ESP-19-178945
1/5 10h:06':35,37" 2h:36’:35" 894.093 m/min 0.423
77 JUAN JESUS HERNANDEZ Spain ESP-19-199126
1/5 10h:06':38,64" 2h:36’:38" 893.807 m/min 0.428
78 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082375
PACO
1/5 10h:06':39,12" 2h:36’:39" 893.712 m/min 0.434
79 JOSE JUAN FUENTES PEREZ Spain ESP-19-196375
1/3 10h:06':40,29" 2h:36’:40" 893.617 m/min 0.439
80 HOK REIJNEN-BOLTON F HOLANDA NL-19-1002129
1/5 10h:06':40,59" 2h:36’:40" 893.617 m/min 0.445
81 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101034
2/6 10h:06':42,31" 2h:36’:42" 893.427 m/min 0.451
82 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA BE-19-6065846
1/6 10h:06':44,63" 2h:36’:44" 893.237 m/min 0.456
83 KAIDI MAROUAN
Breeded by: MASTER TEAM B
POLONIA PL-19-976792
BUNIA
1/6 10h:06':44,88" 2h:36’:44" 893.237 m/min 0.462
84 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145117
1/7 10h:06':46,76" 2h:36’:46" 893.047 m/min 0.467
85 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082381
OVI
2/5 10h:06':47,31" 2h:36’:47" 892.952 m/min 0.473
86 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001728
2/6 10h:06':48,26" 2h:36’:48" 892.857 m/min 0.478
87 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145004
1/7 10h:06':48,27" 2h:36’:48" 892.857 m/min 0.484
88 AAAP KSAR ELKEBIR Spain ESP-19-271664
2/4 10h:06':50,01" 2h:36’:50" 892.667 m/min 0.49
89 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN I MARRUECOS ESP-19-145327
2/7 10h:06':52,11" 2h:36’:52" 892.478 m/min 0.495
90 TEAM DR. TEERACHON TEC B TAILANDIA TH19-41124
POELSKE 124
1/6 10h:06':52,60" 2h:36’:52" 892.478 m/min 0.501
91 DAVID GIMENEZ Spain ESP-19-070414
1/4 10h:06':56,16" 2h:36’:56" 892.099 m/min 0.506
92 TEAM JAMIN A BELGICA BE-19-5082380
VENCO
3/5 10h:06':57,34" 2h:36’:57" 892.004 m/min 0.512
93 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA NL-19-1001972
3/6 10h:06':57,34" 2h:36’:57" 892.004 m/min 0.517
94 TEAM NORWEGIAN TURBO A NORUEGA NOR-19-026-1881
MOJO 922
1/6 10h:06':57,92" 2h:36’:57" 892.004 m/min 0.523
95 GERHARD DEBUS Germany DV-19-08874-494
1/5 10h:06':58,73" 2h:36’:58" 891.909 m/min 0.528
96 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17893
DYNASTY 893
2/6 10h:07':02,68" 2h:37’:02" 891.53 m/min 0.534
97 M&C HANSEN DINAMARCA DAN-19-023-0956
1/7 10h:07':06,43" 2h:37’:06" 891.152 m/min 0.54
98 EQUIPO FAMILIA SCHILLING Spain ESP-19-086066
2/6 10h:07':07,61" 2h:37’:07" 891.058 m/min 0.545
99 LEWANDOWSKI KAZIMIERZ POLONIA PL-19-829046
1/5 10h:07':11,78" 2h:37’:11" 890.68 m/min 0.551
100 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157954
1/6 10h:07':17,61" 2h:37’:17" 890.113 m/min 0.556
101 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-271
MIVID 271
1/7 10h:07':18,09" 2h:37’:18" 890.019 m/min 0.562
102 TANDEM GHEORGHE-ADRIAN Spain ESP-19-063208
1/4 10h:07':22,26" 2h:37’:22" 889.642 m/min 0.567
103 FRANCISCO VIDAURRE Spain ESP-19-115572
2/6 10h:07':26,21" 2h:37’:26" 889.265 m/min 0.573
104 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17880
DYNASTY 880
1/6 10h:07':27,16" 2h:37’:27" 889.171 m/min 0.579
105 DERBY SEVILLA A Spain ESP-19-130121
1/5 10h:07':31,10" 2h:37’:31" 888.795 m/min 0.584
106 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032005
1/5 10h:07':33,45" 2h:37’:33" 888.607 m/min 0.59
107 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101083
3/6 10h:07':34,41" 2h:37’:34" 888.513 m/min 0.595
108 CRISTIAN APACHITEI B RUMANIA ESP-19-099984
1/6 10h:07':39,51" 2h:37’:39" 888.043 m/min 0.601
109 ALP RACE TEAM B SUIZA CH-19-19270
1/6 10h:07':39,77" 2h:37’:39" 888.043 m/min 0.606
110 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA NL-19-3923165
2/6 10h:07':41,19" 2h:37’:41" 887.855 m/min 0.612
111 RIDA GZOULY A MARRUECOS ESP-19-145189
1/5 10h:07':41,92" 2h:37’:41" 887.855 m/min 0.617
112 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-232884
1/4 10h:07':44,60" 2h:37’:44" 887.574 m/min 0.623
113 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN E MARRUECOS ESP-19-145035
1/6 10h:07':45,10" 2h:37’:45" 887.48 m/min 0.629
114 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-207
SILLBUL 207
1/5 10h:07':46,29" 2h:37’:46" 887.386 m/min 0.634
115 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1173
CLAUDIO
2/6 10h:07':46,86" 2h:37’:46" 887.386 m/min 0.64
116 MAZIARZ RACING TEAM B POLONIA PL-19-0233-4265
LOUIS
1/3 10h:07':47,36" 2h:37’:47" 887.293 m/min 0.645
117 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-19201
1/6 10h:07':49,21" 2h:37’:49" 887.105 m/min 0.651
118 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-14
STEFANI14
1/5 10h:07':49,21" 2h:37’:49" 887.105 m/min 0.656
119 TEAM ESSAADI-ELALMI Spain ESP-19-271699
2/4 10h:07':50,56" 2h:37’:50" 887.012 m/min 0.662
120 SZCZOCZARZ GRZEGORZ POLONIA PL-19-870016
3/4 10h:07':53,44" 2h:37’:53" 886.731 m/min 0.668
121 FAMILIA VALERO Spain ESP-19-143937
1/4 10h:07':54,19" 2h:37’:54" 886.637 m/min 0.673
122 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70059
1/5 10h:07':54,92" 2h:37’:54" 886.637 m/min 0.679
123 MIKE GANUS ESTADOSUNIDOSDEAMERI GLF-19-369
1/4 10h:07':55,50" 2h:37’:55" 886.544 m/min 0.684
124 JUAN JESUS HERNANDEZ Spain ESP-19-199121
2/5 10h:07':57,39" 2h:37’:57" 886.356 m/min 0.69
125 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157970
2/6 10h:07':58,58" 2h:37’:58" 886.263 m/min 0.695
126 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145302
2/7 10h:08':00,48" 2h:38’:00" 886.076 m/min 0.701
127 GERHARD DEBUS Germany DV-19-08874-477
2/5 10h:08':01,68" 2h:38’:01" 885.982 m/min 0.706
128 MIKE GANUS ESTADOSUNIDOSDEAMERI GLF-19-352
2/4 10h:08':03,10" 2h:38’:03" 885.796 m/min 0.712
129 SERROKH LOFT BELGICA BE-19-2078982
1/4 10h:08':07,11" 2h:38’:07" 885.422 m/min 0.718
130 JAIME AMELLER PONS Spain ESP-19-155166
1/2 10h:08':12,45" 2h:38’:12" 884.956 m/min 0.723
131 JUAN BARRAGANES ORTELLS Spain ESP-19-077641
1/5 10h:08':12,96" 2h:38’:12" 884.956 m/min 0.729
132 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70056
2/5 10h:08':13,24" 2h:38’:13" 884.863 m/min 0.734
133 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17895
DYNASTY 895
3/5 10h:08':14,13" 2h:38’:14" 884.769 m/min 0.74
134 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6201182
BITSIE
1/5 10h:08':16,07" 2h:38’:16" 884.583 m/min 0.745
135 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70045
3/5 10h:08':16,81" 2h:38’:16" 884.583 m/min 0.751
136 ARTIC LOFT OF NORWAY A NORUEGA NOR-19-032-364
ARTIC AMAZING STAR
1/5 10h:08':18,47" 2h:38’:18" 884.397 m/min 0.757
137 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145206
3/7 10h:08':19,90" 2h:38’:19" 884.304 m/min 0.762
138 MIGUEL ANGEL VENY Spain ESP-19-100775
2/5 10h:08':20,92" 2h:38’:20" 884.211 m/min 0.768
139 SG STEFFL Germany DV-19-08897-5350
2/6 10h:08':22,35" 2h:38’:22" 884.024 m/min 0.773
140 PALOMA NO ACTIVADA
Breeded by: ALEJANDRO SEGURA B
Spain ESP-19-071950
1/7 10h:08':24,99" 2h:38’:24" 883.838 m/min 0.779
141 DERBY SEVILLA A Spain ESP-19-130131
2/5 10h:08':26,98" 2h:38’:26" 883.652 m/min 0.784
142 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN H MARRUECOS ESP-19-145031
1/6 10h:08':26,98" 2h:38’:26" 883.652 m/min 0.79
143 MICHAEL RUDORFER AUSTRIA AT-19-906-293
MIA
2/3 10h:08':28,24" 2h:38’:28" 883.467 m/min 0.796
144 ANDREAS BEHLKE Germany DV-19-09478-1064
1/4 10h:08':28,75" 2h:38’:28" 883.467 m/min 0.801
145 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101021
4/6 10h:08':30,02" 2h:38’:30" 883.281 m/min 0.807
146 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-242173
2/4 10h:08':30,31" 2h:38’:30" 883.281 m/min 0.812
147 MASTER TEAM A POLONIA PL-19-976618
MISIO
1/5 10h:08':31,05" 2h:38’:31" 883.188 m/min 0.818
148 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17885
DYNASTY 885
2/6 10h:08':36,75" 2h:38’:36" 882.724 m/min 0.823
149 AURAAM MATEI RUMANIA RO-19-475621
2/6 10h:08':39,40" 2h:38’:39" 882.446 m/min 0.829
150 COPPENS FREDY-SEGERS PETRA BELGICA BE-19-4071996
JULIUS
1/6 10h:08':44,99" 2h:38’:44" 881.982 m/min 0.834
151 KLAUS STIENEKER Germany DV-19-01654-314
KLAUSEL 314
1/5 10h:08':48,27" 2h:38’:48" 881.612 m/min 0.84
152 RIDA GZOULY A MARRUECOS ESP-19-145279
2/5 10h:08':50,16" 2h:38’:50" 881.427 m/min 0.846
153 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5030
2/5 10h:08':52,53" 2h:38’:52" 881.242 m/min 0.851
154 HOK REIJNEN-BOLTON D HOLANDA BE-19-6065675
4/6 10h:08':53,27" 2h:38’:53" 881.15 m/min 0.857
155 JOSE LUIS RODRIGUEZ VICENTE Spain ESP-19-185601
1/3 10h:08':54,56" 2h:38’:54" 881.057 m/min 0.862
156 DOMINGO MARIO DIAZ ACOSTA Spain ESP-19-195362
1/5 10h:08':55,07" 2h:38’:55" 880.965 m/min 0.868
157 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145205
4/7 10h:09':00,66" 2h:39’:00" 880.503 m/min 0.873
158 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-789
CHURRIANA
2/4 10h:09':01,17" 2h:39’:01" 880.411 m/min 0.879
159 TANDEM BROCAL-IFACH Spain ESP-19-087364
1/6 10h:09':01,92" 2h:39’:01" 880.411 m/min 0.885
160 LEWANDOWSKI KAZIMIERZ POLONIA PL-19-829026
2/5 10h:09':02,22" 2h:39’:02" 880.319 m/min 0.89
161 IOAN MARCEL DUMITRAS Spain ESP-19-075048
1/2 10h:09':06,05" 2h:39’:06" 879.95 m/min 0.896
162 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107049
APOLLOH
3/7 10h:09':06,87" 2h:39’:06" 879.95 m/min 0.901
163 THE BUTCHER SUECIA SU-19-VBF3609
BUTCHER 4
1/5 10h:09':07,63" 2h:39’:07" 879.858 m/min 0.907
164 TEAM SOFIA BULGARIA BG-19-70070
4/5 10h:09':08,61" 2h:39’:08" 879.765 m/min 0.912
165 TANDEM ZOILO-JAVIER HERRERA Spain ESP-19-246804
1/4 10h:09':09,14" 2h:39’:09" 879.673 m/min 0.918
166 MIKE CHADWICK REINOUNIDODEGRANBRET GB-19-V10823
1/4 10h:09':11,82" 2h:39’:11" 879.489 m/min 0.923
167 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4397
RAKHA
1/6 10h:09':13,50" 2h:39’:13" 879.305 m/min 0.929
168 DEKKER BROTHERS B PAISESBAJOS NL-19-1721030
JUUP
2/3 10h:09':15,32" 2h:39’:15" 879.121 m/min 0.935
169 GONZALO VALERO MARTIN B Spain ESP-19-143849
2/6 10h:09':16,45" 2h:39’:16" 879.029 m/min 0.94
170 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-666
SATAN
1/5 10h:09':17,75" 2h:39’:17" 878.937 m/min 0.946
171 MONICK NYS-KRIS GOVERS A BELGICA BE-19-6200428
ROSCO
2/4 10h:09':18,60" 2h:39’:18" 878.845 m/min 0.951
172 STEINAR THOWSEN DINAMARCA DAN-19-086-0026
2/3 10h:09':19,20" 2h:39’:19" 878.753 m/min 0.957
173 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145053
2/7 10h:09':19,20" 2h:39’:19" 878.753 m/min 0.962
174 GONZALO VALERO MARTIN B Spain ESP-19-143825
3/6 10h:09':20,11" 2h:39’:20" 878.661 m/min 0.968
175 TEAM FLOREA SORIN B RUMANIA BE-19-3001677
1/4 10h:09':20,41" 2h:39’:20" 878.661 m/min 0.974
176 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17889
DYNASTY 889
3/6 10h:09':21,67" 2h:39’:21" 878.569 m/min 0.979
177 SZYMANSKI GRZEGORZ POLONIA PL-19-0384-12407
1/5 10h:09':22,19" 2h:39’:22" 878.477 m/min 0.985
178 BABINSKI MARIUSZ POLONIA PL-19-017-2207
1/5 10h:09':23,27" 2h:39’:23" 878.385 m/min 0.99
179 MSK PIGEONS A BELGICA BE-19-5059056
JUN
1/6 10h:09':24,19" 2h:39’:24" 878.294 m/min 0.996
180 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-64
KERRY64
2/5 10h:09':24,49" 2h:39’:24" 878.294 m/min 1.001
181 SAMI&MATEO Spain ESP-19-140559
1/4 10h:09':25,53" 2h:39’:25" 878.202 m/min 1.007
182 MONICK NYS-KRIS GOVERS B BELGICA BE-19-6201185
FALCO
2/5 10h:09':26,53" 2h:39’:26" 878.11 m/min 1.012
183 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN H MARRUECOS ESP-19-145028
2/6 10h:09':27,07" 2h:39’:27" 878.018 m/min 1.018
184 ANTONIO LOPEZ CONEJO Spain ESP-19-111853
1/6 10h:09':27,61" 2h:39’:27" 878.018 m/min 1.024
185 TANDEM WEN-WALO Spain ESP-19-236108
1/5 10h:09':27,61" 2h:39’:27" 878.018 m/min 1.029
186 MASTER TEAM A POLONIA PL-19-0442-4355
WINNER
2/5 10h:09':29,31" 2h:39’:29" 877.835 m/min 1.035
187 SCHREEL DIETER BELGICA BE-19-3016365
1/4 10h:09':30,09" 2h:39’:30" 877.743 m/min 1.04
188 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145069
2/6 10h:09':30,39" 2h:39’:30" 877.743 m/min 1.046
189 JUAN CARLOS HERREROS GOMEZ Spain ESP-19-073263
1/1 10h:09':31,02" 2h:39’:31" 877.651 m/min 1.051
190 FAMILIE JOEKEL Germany DV-19-07001-509
1/5 10h:09':33,02" 2h:39’:33" 877.468 m/min 1.057
191 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-275
HURRI 275
2/5 10h:09':34,02" 2h:39’:34" 877.376 m/min 1.063
192 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157999
3/6 10h:09':35,94" 2h:39’:35" 877.285 m/min 1.068
193 DERBY EL TORCAL A Spain ESP-19-120130
1/6 10h:09':35,95" 2h:39’:35" 877.285 m/min 1.074
194 EQUIPO FAMILIA SCHILLING Spain ESP-19-086072
3/6 10h:09':36,58" 2h:39’:36" 877.193 m/min 1.079
195 T.ABDELILAH-KHOULY-MOHAMEDE GZ MARRUECOS ESP-19-145130
1/4 10h:09':37,23" 2h:39’:37" 877.101 m/min 1.085
196 FAMILIE SOELLNER Germany DV-19-02733-2020
3/7 10h:09':37,65" 2h:39’:37" 877.101 m/min 1.09
197 FOUNANI-BAHI-KARIM B MARRUECOS ESP-19-101057
1/4 10h:09':37,65" 2h:39’:37" 877.101 m/min 1.096
198 DAVID GRANIZO ROJO Spain ESP-19-056564
1/6 10h:09':38,08" 2h:39’:38" 877.01 m/min 1.101
199 FOUNANI-BAHI-KARIM B MARRUECOS ESP-19-101084
2/4 10h:09':38,71" 2h:39’:38" 877.01 m/min 1.107
200 M&M KRAMER/THE FLYING BANKERS PAISESBAJOS NL-19-1549591
MULTIPLIER
1/4 10h:09':41,89" 2h:39’:41" 876.735 m/min 1.113
201 ANTONIO ROCAMORA Spain ESP-19-094084
1/3 10h:09':42,21" 2h:39’:42" 876.644 m/min 1.118
202 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4026
MOWGIL
2/6 10h:09':44,81" 2h:39’:44" 876.461 m/min 1.124
203 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO B Spain ESP-19-058052
1/5 10h:09':45,59" 2h:39’:45" 876.369 m/min 1.129
204 DAVID GRANIZO ROJO Spain ESP-19-056571
2/6 10h:09':48,46" 2h:39’:48" 876.095 m/min 1.135
205 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-598
TATAR
2/5 10h:09':49,94" 2h:39’:49" 876.004 m/min 1.14
206 ARNE PORSMOSE DINAMARCA DAN-19-026-0062
2/6 10h:09':51,17" 2h:39’:51" 875.821 m/min 1.146
207 THIJS PAISESBAJOS NL-19-1710325
SKYLER
1/2 10h:09':52,41" 2h:39’:52" 875.73 m/min 1.152
208 ANIS ZOUIRGO BELAIR A MARRUECOS MAROC-19-13978
1/4 10h:10':02,17" 2h:40’:02" 874.818 m/min 1.157
209 RADU MOLDOVAN
Breeded by: CRISTIAN APACHITEI A
RUMANIA ESP-19-099994
1/6 10h:10':06,18" 2h:40’:06" 874.453 m/min 1.163
210 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3420
BETA
2/5 10h:10':11,79" 2h:40’:11" 873.999 m/min 1.168
211 MARTIN SAEVAREID NORUEGA NOR-19-032-73
MS73
1/7 10h:10':17,63" 2h:40’:17" 873.453 m/min 1.174
212 RAFAEL JERONIMO FORNES Spain ESP-19-146390
1/6 10h:10':25,40" 2h:40’:25" 872.727 m/min 1.179
213 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN G MARRUECOS ESP-19-145385
1/5 10h:10':29,03" 2h:40’:29" 872.365 m/min 1.185
214 CODRUT DIN Spain ESP-19-057024
1/5 10h:10':29,36" 2h:40’:29" 872.365 m/min 1.19
215 ARTIC LOFT OF NORWAY B NORUEGA NOR-19-032-384
ARTIC GASTON
1/3 10h:10':29,68" 2h:40’:29" 872.365 m/min 1.196
216 GONZALO VALERO MARTIN B Spain ESP-19-143817
4/6 10h:10':30,01" 2h:40’:30" 872.274 m/min 1.202
217 MIKE GANUS ESTADOSUNIDOSDEAMERI GLF-19-319
3/4 10h:10':30,33" 2h:40’:30" 872.274 m/min 1.207
218 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN B MARRUECOS ESP-19-145393
3/5 10h:10':30,98" 2h:40’:30" 872.274 m/min 1.213
219 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50002
2/7 10h:10':31,87" 2h:40’:31" 872.184 m/min 1.218
220 HOK REIJNEN-BOLTON H HOLANDA NL-19-1001793
1/5 10h:10':33,34" 2h:40’:33" 872.002 m/min 1.224
221 DERBY SEVILLA B Spain ESP-19-130119
1/4 10h:10':33,90" 2h:40’:33" 872.002 m/min 1.229
222 BRZY REPUBLICAESLOVACA SK-19-01306-603
IBI 3
1/4 10h:10':34,48" 2h:40’:34" 871.912 m/min 1.235
223 DANISH PIGEON RACE DINAMARCA ESP-19-089763
1/5 10h:10':35,36" 2h:40’:35" 871.821 m/min 1.241
224 TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS Spain ESP-19-143598
1/7 10h:10':35,92" 2h:40’:35" 871.821 m/min 1.246
225 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN G MARRUECOS MAROC-19-23249
2/5 10h:10':35,92" 2h:40’:35" 871.821 m/min 1.252
226 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145121
3/6 10h:10':36,81" 2h:40’:36" 871.731 m/min 1.257
227 KHAIMIMI FERER A FRANCIA FR-19-087206
1/5 10h:10':37,14" 2h:40’:37" 871.641 m/min 1.263
228 CORVO HOLANDA NL-19-1029635
ROLAND
1/5 10h:10':37,59" 2h:40’:37" 871.641 m/min 1.268
229 GERHARD DEBUS Germany DV-19-08874-516
3/5 10h:10':37,92" 2h:40’:37" 871.641 m/min 1.274
230 JULIAN DINU Spain ESP-19-060004
2/4 10h:10':37,92" 2h:40’:37" 871.641 m/min 1.279
231 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS MAROC-19-56032
1/6 10h:10':40,23" 2h:40’:40" 871.369 m/min 1.285
232 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-232
WINNER'S COPY 232
2/7 10h:10':40,79" 2h:40’:40" 871.369 m/min 1.291
233 DAVID GIMENEZ Spain ESP-19-070411
2/4 10h:10':41,84" 2h:40’:41" 871.279 m/min 1.296
234 HAMMOUDA/OUMAST/HARCHAOUI/NADI MARRUECOS MAROC-19-50003
3/7 10h:10':41,84" 2h:40’:41" 871.279 m/min 1.302
235 GENCUR FRANTISEK REPUBLICAESLOVACA SK-19-03506-354
SEKEKAMA
1/5 10h:10':42,51" 2h:40’:42" 871.189 m/min 1.307
236 RAFAEL JERONIMO FORNES Spain ESP-19-146387
2/6 10h:10':43,30" 2h:40’:43" 871.098 m/min 1.313
237 IVAN NEIKOV Spain ESP-19-061888
2/6 10h:10':44,91" 2h:40’:44" 871.008 m/min 1.318
238 EQUIPO CASANOVA-TORTOSA Spain ESP-19-087855
2/7 10h:10':45,47" 2h:40’:45" 870.918 m/min 1.324
239 RAFAEL JERONIMO FORNES Spain ESP-19-146299
3/6 10h:10':45,48" 2h:40’:45" 870.918 m/min 1.33
240 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-232864
3/4 10h:10':46,61" 2h:40’:46" 870.827 m/min 1.335
241 ILAVSKY TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-02808-667
BAMBUCH
3/5 10h:10':47,62" 2h:40’:47" 870.737 m/min 1.341
242 KHL KAMENAR REPUBLICACHECA CZ-19-0265-923
STRATFORD
3/5 10h:10':47,96" 2h:40’:47" 870.737 m/min 1.346
243 M&C HANSEN DINAMARCA DAN-19-023-0961
2/7 10h:10':49,44" 2h:40’:49" 870.557 m/min 1.352
244 RADU MOLDOVAN
Breeded by: CRISTIAN APACHITEI A
RUMANIA ESP-19-099997
2/6 10h:10':50,57" 2h:40’:50" 870.466 m/min 1.357
245 ANTONIO RUBIO NICOLAS Spain ESP-19-071043
1/7 10h:10':53,20" 2h:40’:53" 870.196 m/min 1.363
246 ALP RACE TEAM A SUIZA CH-19-7634
2/6 10h:10':54,02" 2h:40’:54" 870.106 m/min 1.368
247 DERBY CVN A Spain ESP-19-095238
1/4 10h:10':55,54" 2h:40’:55" 870.016 m/min 1.374
248 KRAJCIK DANIEL&ANDREA A REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-221
KAAS 221
3/5 10h:10':56,11" 2h:40’:56" 869.925 m/min 1.38
249 TEAM BRUECK-STIENEKER Germany DV-19-01654-587
1/6 10h:10':57,94" 2h:40’:57" 869.835 m/min 1.385
250 TEAM ESSAADI-ELALMI Spain ESP-19-271700
3/4 10h:10':59,90" 2h:40’:59" 869.655 m/min 1.391
251 HOK REIJNEN-BOLTON G HOLANDA NL-19-1002052
1/4 10h:11':00,92" 2h:41’:00" 869.565 m/min 1.396
252 EQUIPO PEEMAN&SCHAAP PAISESBAJOS NL-19-1721173
SPANISCH FURIOUS
1/4 10h:11':02,64" 2h:41’:02" 869.385 m/min 1.402
253 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS MAROC-19-23228
1/4 10h:11':03,26" 2h:41’:03" 869.295 m/min 1.407
254 DEKKER BROTHERS PAISESBAJOS NL-19-1721023
BALTHAZAR
1/6 10h:11':06,17" 2h:41’:06" 869.025 m/min 1.413
255 DERBY INT. BRASOV RUMANIA RO-19-049402
1/4 10h:11':08,25" 2h:41’:08" 868.846 m/min 1.419
256 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5028
3/5 10h:11':12,96" 2h:41’:12" 868.486 m/min 1.424
257 TANDEM ORTEGA-CAMACHO Spain ESP-19-097539
1/2 10h:11':16,75" 2h:41’:16" 868.127 m/min 1.43
258 SADLAK VENDELIN+ANDREJ REPUBLICAESLOVACA SK-19-01302-959
SPECIAL 959
2/4 10h:11':21,62" 2h:41’:21" 867.679 m/min 1.435
259 BOUCHAIB KOVIRI MARRUECOS MAROC-19-48381
1/4 10h:11':22,89" 2h:41’:22" 867.589 m/min 1.441
260 KHAIMIMI FERER A FRANCIA FR-19-087223
2/5 10h:11':23,92" 2h:41’:23" 867.5 m/min 1.446
261 ANDREAS BEHLKE Germany DV-19-09478-1060
2/4 10h:11':24,84" 2h:41’:24" 867.41 m/min 1.452
262 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4308
JOSHUA
1/5 10h:11':24,84" 2h:41’:24" 867.41 m/min 1.457
263 HOK REIJNEN-BOLTON K HOLANDA NL-19-1002005
2/5 10h:11':26,28" 2h:41’:26" 867.231 m/min 1.463
264 DEKKER BROTHERS PAISESBAJOS NL-19-1721026
DUNCAN
2/6 10h:11':27,61" 2h:41’:27" 867.142 m/min 1.469
265 TANDEM JORDI FERRERES-SIPOS Spain ESP-19-143586
2/7 10h:11':28,24" 2h:41’:28" 867.052 m/min 1.474
266 PALOMA NO ACTIVADA
Breeded by: ALEJANDRO SEGURA A
Spain ESP-19-071949
2/7 10h:11':28,25" 2h:41’:28" 867.052 m/min 1.48
267 BELGAVET-SEIFFERT BELGICA BE-19-6069383
POMMAPEL
2/6 10h:11':29,94" 2h:41’:29" 866.963 m/min 1.485
268 EQUIPO CASANOVA-TORTOSA Spain ESP-19-075343
3/7 10h:11':31,07" 2h:41’:31" 866.784 m/min 1.491
269 TANDEM BROCAL-IFACH Spain ESP-19-076201
2/6 10h:11':31,56" 2h:41’:31" 866.784 m/min 1.496
270 TANDEM ORTEGA-CAMACHO Spain ESP-19-097542
2/2 10h:11':32,06" 2h:41’:32" 866.694 m/min 1.502
271 FAMILY SCHREEL BELGICA BE-19-3016363
1/6 10h:11':32,40" 2h:41’:32" 866.694 m/min 1.508
272 HOK REIJNEN-BOLTON E HOLANDA NL-19-1001717
1/5 10h:11':32,40" 2h:41’:32" 866.694 m/min 1.513
273 GOLDWINGS USA ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-3443
2/6 10h:11':33,40" 2h:41’:33" 866.605 m/min 1.519
274 MASTER TEAM B POLONIA PL-19-976761
GRAFI
2/6 10h:11':33,40" 2h:41’:33" 866.605 m/min 1.524
275 JULIAN DINU Spain ESP-19-060016
3/4 10h:11':33,75" 2h:41’:33" 866.605 m/min 1.53
276 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17900
DYNASTY 900
3/6 10h:11':33,76" 2h:41’:33" 866.605 m/min 1.535
277 AHNIBA & MOHAMEDE GZOULY MARRUECOS ESP-19-145052
4/6 10h:11':34,62" 2h:41’:34" 866.515 m/min 1.541
278 TEAM MORSO DINAMARCA DAN-19-075-0169
1/4 10h:11':34,97" 2h:41’:34" 866.515 m/min 1.547
279 KRAJCIK DANIEL&ANDREA B REPUBLICAESLOVACA SK-19-01106-218
PETTRO 218
3/7 10h:11':35,68" 2h:41’:35" 866.426 m/min 1.552
280 ALP RACE TEAM B SUIZA CH-19-19275
2/6 10h:11':37,91" 2h:41’:37" 866.247 m/min 1.558
281 JUAN LUIS HERNANDEZ SAEZ Spain ESP-19-037102
1/4 10h:11':37,91" 2h:41’:37" 866.247 m/min 1.563
282 RIDA GZOULY D MARRUECOS ESP-19-145214
5/7 10h:11':37,91" 2h:41’:37" 866.247 m/min 1.569
283 PIGEONS TEAM DULA REPUBLICAESLOVACA SK-19-02304-713
FUENGIROLA
3/4 10h:11':38,63" 2h:41’:38" 866.158 m/min 1.574
284 TEAM IBIZA Spain ESP-19-166164
1/2 10h:11':39,34" 2h:41’:39" 866.069 m/min 1.58
285 MOSZKOWICZ TOMASZ POLONIA PL-19-029-5549
1/6 10h:11':41,66" 2h:41’:41" 865.89 m/min 1.585
286 JORGE ARMENTEROS CUESTA
Breeded by: GOETZ GUENTER
Germany DV-19-05136-1099
1/7 10h:11':43,17" 2h:41’:43" 865.712 m/min 1.591
287 PETAR&KIRIL RAPONSKI BULGARIA BG-19-29499
1/2 10h:11':43,18" 2h:41’:43" 865.712 m/min 1.597
288 GONZALO VALERO MARTIN A Spain ESP-19-143819
1/6 10h:11':45,06" 2h:41’:45" 865.533 m/min 1.602
289 BOUCHAIB KOVIRI MARRUECOS MAROC-19-48359
2/4 10h:11':45,06" 2h:41’:45" 865.533 m/min 1.608
290 FRÈRES ELOIYDE B MARRUECOS MAROC-19-17718
CHALLENGER
1/1 10h:11':45,93" 2h:41’:45" 865.533 m/min 1.613
291 SAS RYSZARD Spain ESP-19-057592
1/5 10h:11':46,66" 2h:41’:46" 865.444 m/min 1.619
292 THONE PIGEONS BELGICA BE-19-5095635
4/8 10h:11':47,39" 2h:41’:47" 865.355 m/min 1.624
293 MICHALSKI SEWERYN POLONIA PL-19-1098837
2/4 10h:11':49,33" 2h:41’:49" 865.177 m/min 1.63
294 EUROPA MASTER PIGEONS A RUMANIA RO-19-530019
2/3 10h:11':49,84" 2h:41’:49" 865.177 m/min 1.636
295 DR. ANDREAS LÃœDTKE Germany DV-19-09040-181
2/6 10h:11':50,44" 2h:41’:50" 865.088 m/min 1.641
296 JANKOWSKI ANDRZEJ POLONIA PL-19-012-11402
1/5 10h:11':51,95" 2h:41’:51" 864.998 m/min 1.647
297 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO B Spain ESP-19-058035
2/5 10h:11':53,07" 2h:41’:53" 864.82 m/min 1.652
298 ANIS ZOUIRGO BELAIR B MARRUECOS ESP-19-145133
3/7 10h:11':53,44" 2h:41’:53" 864.82 m/min 1.658
299 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN D MARRUECOS MAROC-19-23210
1/5 10h:11':53,81" 2h:41’:53" 864.82 m/min 1.663
300 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT Spain ESP-19-101059
2/5 10h:11':54,58" 2h:41’:54" 864.731 m/min 1.669
301 MEVR. P. WOLTERS A PAISESBAJOS NL-19-1032017
2/5 10h:11':54,58" 2h:41’:54" 864.731 m/min 1.674
302 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS ESP-19-145364
2/6 10h:11':54,59" 2h:41’:54" 864.731 m/min 1.68
303 TANDEM DODEA CLAUDIO-CHULO A Spain ESP-19-058001
1/5 10h:11':55,32" 2h:41’:55" 864.642 m/min 1.686
304 TEAM ROCKET HOLANDA NL-19-1772451
1/3 10h:11':55,99" 2h:41’:55" 864.642 m/min 1.691
305 MASTER TEAM B POLONIA PL-19-976774
BLUE ONE
3/6 10h:11':55,99" 2h:41’:55" 864.642 m/min 1.697
306 KUBACEK LUBOMIR REPUBLICACHECA CZ-19-0234-3415
GAMA
3/5 10h:11':56,60" 2h:41’:56" 864.553 m/min 1.702
307 UKRAINE MASTER Germany DV-19-07407-139
1/6 10h:11':56,94" 2h:41’:56" 864.553 m/min 1.708
308 SUPER STAR OLR RUMANIA RO-19-242174
4/4 10h:11':56,94" 2h:41’:56" 864.553 m/min 1.713
309 MARTIN SANTAMARIA Spain ESP-19-073282
1/2 10h:11':57,65" 2h:41’:57" 864.464 m/min 1.719
310 ED MOL PAISESBAJOS NL-19-1735912
1/3 10h:11':58,26" 2h:41’:58" 864.375 m/min 1.725
311 PEETERS-VAN CROMBRUGGEN BELGICA BE-19-6107048
BLOHDIE
4/7 10h:11':58,87" 2h:41’:58" 864.375 m/min 1.73
312 DANIEL ILIE Spain ESP-19-075791
2/3 10h:11':59,56" 2h:41’:59" 864.286 m/min 1.736
313 TEAM DR. TEERACHON TEC B TAILANDIA TH19-41129
POELSKE 129
2/6 10h:12':00,64" 2h:42’:00" 864.198 m/min 1.741
314 SCHREEL DIETER BELGICA BE-19-3016368
2/4 10h:12':01,77" 2h:42’:01" 864.109 m/min 1.747
315 SCHMIDT-SOMMER Germany DV-19-04465-175
1/5 10h:12':01,77" 2h:42’:01" 864.109 m/min 1.752
316 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5036
4/5 10h:12':01,77" 2h:42’:01" 864.109 m/min 1.758
317 GENCUR FRANTISEK REPUBLICAESLOVACA SK-19-03506-371
MACUMI
2/5 10h:12':02,31" 2h:42’:02" 864.02 m/min 1.763
318 THOMAS JONSSON SUECIA SU-19-41
KNUT
1/3 10h:12':02,69" 2h:42’:02" 864.02 m/min 1.769
319 SCHMIDT-SOMMER Germany DV-19-04465-166
2/5 10h:12':03,45" 2h:42’:03" 863.931 m/min 1.775
320 WLOSINSKI PAWEL POLONIA PL-19-018-2512
2/5 10h:12':03,99" 2h:42’:03" 863.931 m/min 1.78
321 MIKKEL HOEJEN DINAMARCA DAN-19-025-4423
2/4 10h:12':06,38" 2h:42’:06" 863.664 m/min 1.786
322 TANDEM KARIM-ALI ABDALI-LOFT Spain ESP-19-101041
3/5 10h:12':07,53" 2h:42’:07" 863.576 m/min 1.791
323 BODNAR PIGEONS TEAM REPUBLICAESLOVACA SK-19-03503-1169
JUZETTA
3/6 10h:12':07,90" 2h:42’:07" 863.576 m/min 1.797
324 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN C MARRUECOS ESP-19-145082
1/7 10h:12':09,22" 2h:42’:09" 863.398 m/min 1.802
325 TANDEM ACHAMAN Spain ESP-19-195587
1/3 10h:12':09,22" 2h:42’:09" 863.398 m/min 1.808
326 ALEJANDRO SEGURA A Spain ESP-19-071953
3/7 10h:12':09,23" 2h:42’:09" 863.398 m/min 1.814
327 BABINSKI MARIUSZ POLONIA PL-19-017-2213
2/5 10h:12':12,18" 2h:42’:12" 863.132 m/min 1.819
328 VICTOR GOMEZ RODRIGUEZ Spain ESP-19-040035
2/3 10h:12':12,55" 2h:42’:12" 863.132 m/min 1.825
329 HOK REIJNEN-BOLTON C HOLANDA NL-19-1002105
1/4 10h:12':12,56" 2h:42’:12" 863.132 m/min 1.83
330 JUAN BARRAGANES ORTELLS Spain ESP-19-077645
2/5 10h:12':12,94" 2h:42’:12" 863.132 m/min 1.836
331 TIGER TEAM ITALIA IT-19-9106064
1/2 10h:12':14,09" 2h:42’:14" 862.955 m/min 1.841
332 AURAAM MATEI RUMANIA RO-19-475616
3/6 10h:12':15,23" 2h:42’:15" 862.866 m/min 1.847
333 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN D MARRUECOS ESP-19-145382
2/5 10h:12':15,80" 2h:42’:15" 862.866 m/min 1.852
334 TEAM SWEECK-FRACKOWIAK POLONIA PL-19-1200369
1/5 10h:12':17,18" 2h:42’:17" 862.689 m/min 1.858
335 RIDA GZOULY B MARRUECOS ESP-19-145108
1/6 10h:12':17,19" 2h:42’:17" 862.689 m/min 1.864
336 PALOMA NO ACTIVADA
Breeded by: ALEJANDRO SEGURA B
Spain ESP-19-071941
2/7 10h:12':17,56" 2h:42’:17" 862.689 m/min 1.869
337 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY C IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17870
DYNASTY 870
4/6 10h:12':18,34" 2h:42’:18" 862.6 m/min 1.875
338 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ Spain ESP-19-114852
2/6 10h:12':18,68" 2h:42’:18" 862.6 m/min 1.88
339 PEÑA SAL Y RETAMA B Spain ESP-19-251150
1/6 10h:12':19,07" 2h:42’:19" 862.512 m/min 1.886
340 TEAM SWEECK-FRACKOWIAK POLONIA PL-19-1200348
2/5 10h:12':19,84" 2h:42’:19" 862.512 m/min 1.891
341 PALOMA NO ACTIVADA
Breeded by: UKRAINE MASTER
Germany DV-19-07407-121
2/6 10h:12':20,83" 2h:42’:20" 862.423 m/min 1.897
342 TANDEM KARIM-HAFID BTAIMI Spain ESP-19-101098
2/5 10h:12':21,91" 2h:42’:21" 862.334 m/min 1.903
343 TEAM KLAT DINAMARCA DAN-19-049-4332
1/5 10h:12':23,10" 2h:42’:23" 862.157 m/min 1.908
344 SAMI&MATEO Spain ESP-19-140562
2/4 10h:12':23,67" 2h:42’:23" 862.157 m/min 1.914
345 DOMINGO MARIO DIAZ ACOSTA Spain ESP-19-195363
2/5 10h:12':23,68" 2h:42’:23" 862.157 m/min 1.919
346 DESCONOCIDAS PL-19-1200358
1/4 10h:12':26,15" 2h:42’:26" 861.892 m/min 1.925
347 HOK REIJNEN-BOLTON A HOLANDA BE-19-6065844
3/6 10h:12':27,24" 2h:42’:27" 861.804 m/min 1.93
348 TANDEM BERNABE-SERGIO CABRERA Spain ESP-19-272328
1/2 10h:12':27,24" 2h:42’:27" 861.804 m/min 1.936
349 CRISTIAN APACHITEI A RUMANIA ESP-19-099981
3/6 10h:12':28,93" 2h:42’:28" 861.715 m/min 1.941
350 FOUNANI-BAHI-KARIM A MARRUECOS ESP-19-101035
5/6 10h:12':29,78" 2h:42’:29" 861.627 m/min 1.947
351 JOHN ENGEL DINAMARCA DAN-19-070-0216
1/6 10h:12':30,41" 2h:42’:30" 861.538 m/min 1.953
352 MAZIARZ RACING TEAM C POLONIA PL-19-0233-4348
KHAN
3/6 10h:12':31,26" 2h:42’:31" 861.45 m/min 1.958
353 FAMILIE SOELLNER B Germany DV-19-02733-2132
1/5 10h:12':31,89" 2h:42’:31" 861.45 m/min 1.964
354 FCO. JAVIER PALENZUELA ARMAS Spain ESP-19-234883
1/6 10h:12':31,89" 2h:42’:31" 861.45 m/min 1.969
355 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF2705
NORTH STAR R3
1/5 10h:12':32,67" 2h:42’:32" 861.362 m/min 1.975
356 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828147
1/4 10h:12':33,29" 2h:42’:33" 861.273 m/min 1.98
357 SCHMIDT-SOMMER Germany DV-19-04465-173
3/5 10h:12':34,07" 2h:42’:34" 861.185 m/min 1.986
358 TEAM FULLTOFTA SUECIA SU-19-69-355
STABIL
1/2 10h:12':35,08" 2h:42’:35" 861.097 m/min 1.992
359 ANTONIO LOPEZ CONEJO Spain ESP-19-111878
2/6 10h:12':38,24" 2h:42’:38" 860.832 m/min 1.997
360 RIDA GZOULY J MARRUECOS ESP-19-145174
1/6 10h:12':39,45" 2h:42’:39" 860.744 m/min 2.003
361 MEVR P. WOLTERS B PAISESBAJOS NL-19-1032022
1/5 10h:12':39,45" 2h:42’:39" 860.744 m/min 2.008
362 TEAM STEPNIEWSKI POLONIA PL-19-1013998
1/5 10h:12':40,24" 2h:42’:40" 860.656 m/min 2.014
363 MIGUEL SOTO RODRIGUEZ Spain ESP-19-114858
3/6 10h:12':41,75" 2h:42’:41" 860.568 m/min 2.019
364 ANDREAS BEHLKE Germany DV-19-09478-1057
3/4 10h:12':42,37" 2h:42’:42" 860.479 m/min 2.025
365 OSTAPIUK SYLWESTER POLONIA PL-19-828151
2/4 10h:12':42,77" 2h:42’:42" 860.479 m/min 2.03
366 RAFAEL JERONIMO FORNES Spain ESP-19-146289
4/6 10h:12':44,42" 2h:42’:44" 860.303 m/min 2.036
367 MAZIARZ RACING TEAM A POLONIA PL-19-0233-4278
ARIEL
2/5 10h:12':46,43" 2h:42’:46" 860.127 m/min 2.042
368 HANS&EVERT-JAN EIJERKAMP HOLANDA NL-19-1411722
VINO AZUL
2/7 10h:12':47,03" 2h:42’:47" 860.039 m/min 2.047
369 FRANCISCO VIDAURRE Spain ESP-19-115580
3/6 10h:12':47,04" 2h:42’:47" 860.039 m/min 2.053
370 NORTH STAR SUECIA SU-19-VBF2701
NORTH STAR 1
2/5 10h:12':47,43" 2h:42’:47" 860.039 m/min 2.058
371 WLOSINSKI PAWEL POLONIA PL-19-018-2519
3/5 10h:12':49,83" 2h:42’:49" 859.863 m/min 2.064
372 TANDEM BROCAL-IFACH Spain ESP-19-076202
3/6 10h:12':50,94" 2h:42’:50" 859.775 m/min 2.069
373 GYN TONIC Spain ESP-19-101071
1/5 10h:12':53,21" 2h:42’:53" 859.511 m/min 2.075
374 SIXTO GONZALEZ SOSA Spain ESP-19-212001
1/2 10h:12':53,21" 2h:42’:53" 859.511 m/min 2.081
375 INMEMORIAM Spain ESP-19-018490
1/5 10h:12':54,20" 2h:42’:54" 859.423 m/min 2.086
376 PEÑA SAL Y RETAMA B Spain ESP-19-251142
2/6 10h:12':54,61" 2h:42’:54" 859.423 m/min 2.092
377 HRNCIAR PETER&MIRO REPUBLICAESLOVACA SK-19-0999-2519
PETER
1/3 10h:12':55,24" 2h:42’:55" 859.335 m/min 2.097
378 RIDA GZOULY C MARRUECOS ESP-19-145278
1/4 10h:12':57,42" 2h:42’:57" 859.159 m/min 2.103
379 EVIN P+N REPUBLICAESLOVACA SK-19-02601-10
KERRY10
3/5 10h:12':57,43" 2h:42’:57" 859.159 m/min 2.108
380 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY B IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17875
DYNASTY 875
4/6 10h:12':57,84" 2h:42’:57" 859.159 m/min 2.114
381 ANTONIO RUBIO NICOLAS Spain ESP-19-071042
2/7 10h:12':59,48" 2h:42’:59" 858.984 m/min 2.119
382 JAVIER SOTO B Spain ESP-19-073000
1/6 10h:13':00,30" 2h:43’:00" 858.896 m/min 2.125
383 ANTONIO ROCAMORA Spain ESP-19-094099
2/3 10h:13':00,30" 2h:43’:00" 858.896 m/min 2.131
384 TATOU LOST MARRUECOS MAROC-19-49394
4/6 10h:13':01,75" 2h:43’:01" 858.808 m/min 2.136
385 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN J MARRUECOS MAROC-19-23231
2/4 10h:13':02,16" 2h:43’:02" 858.72 m/min 2.142
386 RIDA GZOULY E MARRUECOS MAROC-19-34623
1/6 10h:13':03,42" 2h:43’:03" 858.632 m/min 2.147
387 KROLICZEK JANUSZ POLONIA PL-19-157960
4/6 10h:13':04,24" 2h:43’:04" 858.545 m/min 2.153
388 UKRAINE MASTER Germany DV-19-07407-141
3/6 10h:13':05,98" 2h:43’:05" 858.457 m/min 2.158
389 LEXMAN TEAM CROACIA CRO-19-31696
1/1 10h:13':07,69" 2h:43’:07" 858.281 m/min 2.164
390 ALEXANDER GEBEL Germany DV-19-07407-132
1/5 10h:13':11,80" 2h:43’:11" 857.931 m/min 2.17
391 MARCUS LECKE Germany DV-19-04087-313
2/5 10h:13':12,22" 2h:43’:12" 857.843 m/min 2.175
392 KARIM
Breeded by: GOLDWINGS USA
ESTADOSUNIDOSDEAMERI IF-EMC-19-342
3/6 10h:13':13,07" 2h:43’:13" 857.756 m/min 2.181
393 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN A MARRUECOS MAROC-19-23232
1/4 10h:13':13,49" 2h:43’:13" 857.756 m/min 2.186
394 FRANCISCO VIDAURRE Spain ESP-19-115561
4/6 10h:13':14,94" 2h:43’:14" 857.668 m/min 2.192
395 SBAAI HICHAM-YASSIN AANAN F MARRUECOS ESP-19-145197
3/6 10h:13':15,36" 2h:43’:15" 857.58 m/min 2.197
396 EMERALD&DIAMONDS DYNASTY A IRLANDA DEL NORTE GB-19-V17871
DYNASTY 871
4/5 10h:13':16,62" 2h:43’:16" 857.493 m/min 2.203
397 SZYMANSKI ZBIGNIEW POLONIA PL-19-0365-5039
5/5 10h:13':23,95" 2h:43’:23" 856.881 m/min 2.209
398 RIDA GZOULY E